Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes volumeneztetni egy...

Érdemes volumeneztetni egy szög egyenes derékig érő dús hajat? Mármint nem fogja lehúzni a haj súlya és nem roncsolja nagyon? és kb mennyi ideig bírja?

Figyelt kérdés
kérlek akinek volt volumeneztetve a haja az írja le a véleményét, tapasztalatait róla nagyon fontos lenne!!előre köszönöm a segítséget:)
2014. szept. 30. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A hosszú és nehéz haj a súlyánál fogva mindig egyenesedik, szerintem nem lenne jó. De sejtheted abból, hogy pl. a hajsütés, csavarás hamar kimegy-e a hajadból, vagy esetleg a következő mosásig tart? Van ilyen tapasztalatod?
2014. okt. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem marad meg benne sem csavarókal sem hajsütővassal a hullám az eddigi maximum csak 1 nap volt de a volumenre igazából azért lenne szükségem, hogy a fejtetől megemelje a hajam és ne legyen olyan lapos, mert így nagyon gyakran kell megmosni
2014. okt. 3. 23:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, arra is lehet használni, de a te hajadnak akkora a súlya, hogy szerintem nem lenne látható változás utána.

Persze én nem vagyok jós, meg lehet próbálni, csak benne van a pakliban, hogy felesleges pénzkidobás lenne.

2014. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!