Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyák. Ti mit tennétek, ha a...

Anyák. Ti mit tennétek, ha a 19 éves (lassan 20) éves fiatok nagyon kopaszodna?

Figyelt kérdés
A kopaszoást úgy értem, hogy felül már alig van haja. Milyen szert lehet használni?

2014. okt. 7. 04:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Először mikiegeresedett, aztán felül is ritkult, felül már alig van neki, oldalt pedig van. Lehet a rendszertelen étkezés? Már egy ideje ilyen neki, de aggódunk, hogy szervi baj.
2014. okt. 7. 04:16
 2/6 anonim ***** válasza:

El kell menni a borgyogyaszhoz. En is voltam, elkuldott vervetelre, stb.

Ha oka van akkor meg kell keresni, ha genetikai (apuka,nagyapa,osszes ferfirokon tok kopasz) az ok, akkor semmit nem lehet vele kezdeni. De most irany az orvos.

2014. okt. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egy 20 eves fiu legyen mar annyira onallo, hogy ne az anyukaja aggodjon helyette.
2014. okt. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy anya mindig aggódik a gyerekéért, akkor is, ha az már hatvan éves. :)
2014. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fema2 válasza:

17 éves múlt a fiam. Minden nap mos hajat. Kb. 150 db. hullott naponta. Most 60 körül.

Sokat keresgéltem. Amit most használ.

Természetes DHT blokkolók:

1.Prostenal Perfect napi egy hetente 3-szor

[link]

2. Fűrészpálma napi egy hetente 4-szer

[link]

3. Men's krém egy nyomásnyit bemaszirozni fürdés után a kar belső oldalára, ahol vékony a bőr. Minden este 3 hétig utána egy hét szünet.

[link]

Vitaminok:

1.Biotin napi egy

[link]

2.többféle vitamint szed:halolaj, D3, C, sörélesztő

Külsőleg:

1.Ezerjófű hajszesz hetente 2-szer hajmosás után

[link]

2.Nizoral sampon (nem korpás a fejbőre, de ketokonazolt tartalmaz ami jó, ha bírja a fejbőröd) heti kétszer, 5- 10 percet hagyni hatni

[link]

3.Alpecin Koffein sampon C1 heti 5-ször

[link]

4.Alpecin Koffein hajszesz heti 5-ször este bedörzsölni (nem kell előtte hajat mosni) reggel kimosni a samponjával

Ennyi.

Az alpecin helyett ezeket tervezem megvenni:

[link]


Itt találsz jó szereket, de ha elkezdesz minoxidil tartalmút használni azt "nem lehet abbahagyni".

[link]


Itt olvashatsz erről a témáról:

[link]

2014. okt. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A DHT blokkolók úgy tudom impotenciát okoznak.
2014. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!