Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lassan már negyedik éve, hogy...

Lassan már negyedik éve, hogy pattanásos vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elsem tudjátok képzelni mennyi mindent kipróbáltam.

Tonikok,Arctisztítok,Feketeszappam,Teafaolajos szappan,Garnier,Cien stb termékek,pattanás leszárító,házi arcpakoláslk,kozmetikushoz is 1 évben egyszer elmegyek de akkor hónapokig rosszabb,Próbáltam vitaminokat.Már nemtudom mi tévő legyek,agyamra megy. Pattanás az államon a szám fölött és a homlokomon kerül.Miteszer nagyon sok van.Gőzöltem is azse használt.Voltam bőrgyógyásznál,az szinte leszarta milyen az arcom,írt fel rá egy rohadt drága krémet,ami ugyan az elején használt,de aztán semmi.Szóval ha valaki tudna segíteni,mit csinálok rosszul?Mit tegyek,hogy megszabaduljak a pattanás és a miteszereimtől,nagyon megköszönném.

*Vizet nagyon sokat iszom+ zöldteát.de semmi.



2014. júl. 15. 22:46
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Ugyanebbe a cipőbe járok én is ... A világ összes kencéjét kipróbáltam de semmi.. En havonta járok kozmetikushoz, de nekem is csak rosszabb... Próbáld meg a dalacin krémet , az viszonylag jó, de csodát az sem tesz :( 14/L
2014. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Keress egy másik bőrgyógyászt, ha kell, menj priváthoz. Szerintem lehet, hogy hormonális gond... Akkor lehet hogy kapni fogsz rá fogamzásgátlót. (valószínű, hogy nőgyógyászhoz is menned kell)

Nekem is lehet, hogy majd szednem kell. Én 13 éves korom óta benne vagyok ebben a pattanás mizériában, most 18 és fél vagyok. :S Szóval már 5 éve kb. Mit ne mondjak. Tudom miről beszélsz.

2014. júl. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
40%

Próbáld ki a vegán életmódot pár hétre. Tejtermék, hús, és cukor nélkül, nem zsírosan táplálkozni.

Nekem bevált.:)

2014. júl. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Kozmetológushoz menj!
2014. júl. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Tobb szex lanyok!

Az a titka mindennek.

2014. júl. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

A fogamzásgátlót még kicsit hanyagolnám ha lehet.

Megpróbálom most a kozmetikust.

Bőrgyógyászhoz is elmegyek.

Csak már kezdem feladni...

Csak rosszabbodik ez a rohadt arcom.

Furcsa,hogy a családban senki memvolt pattanásos,én mégis azvavyok..Mindenesetre köszi a válaszokat.!

Utolsónak meg inkább nem mondok semmit.

2014. júl. 16. 09:23
 7/24 A kérdező kommentje:
A vegán életmódról. Amugysem eszem húst,tejet nemiszom,sajtot ritkán eszem.Szóval nem eszek ilyen túl zsíros cuccokat se.Mindennap edzek..de nemjavul. Inni is annyit iszok mint egy tebén de nincs változás.Most bőr,haj,köröm vitamint szefek,amitől elég durván kipattogtam.Remélem nem lesz rosszabb.
2014. júl. 16. 09:26
 8/24 anonim ***** válasza:
Hasonlóan éltem én is évekig, mint te, szóval át tudom érezni az elkeseredést és frusztrációt, amivel ez jár. Írtad, hogy az álladon és a szád fölött vannak pattanások, ez rossz fogakra is utalhat. Velem is ez volt a helyzet, volt egy olyan fogam, ami amúgy semmi problémát nem okozott (nem fájt, nem volt kiesve belőle a tömés), de a fehér tömés alatt szuvasodott. Röntgenen sem látszott, valami véletlen folytán derült ki. Az egyetlen árulkodó jel az volt, hogy a fognyakam nagyon érzékeny volt, és szabadon is állt. Érdemes volna kicseréltetni a régi fehértöméseid, nekem a rossz fog kihúzása után egy csapásra megszűntek a problémák. A másik nagyon fontos dolog, hogy kerüld a parabéneket és a kőolajtartalmú összetevőket kozmetikumokban, tisztálkodószerekben (paraffinum liquidum, mineral oil, dimethicone). A legjobb, ha natúr vagy bio termékeket használsz. Gyógynövények közül a lándzsás útifüvet ajánlja Gyuri bácsi, érdemes lehet egy esélyt adnod neki.
2014. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

A szexet ugy is lehet csinalni,hogy nem szedsz fogagatlot, erre van a gumi!

Mellesleg nem kapsz el mindenfele fertozest tehat csak elonye van!

A vega etrendrol meg csak annyit,hogy most meg fiatalon lehet sanyargatni a szervezetet,de kesobb megbosszulja akkor lehet keso lessz eszbe kapni!

Amugy sok szerencset

2014. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Hát kicsit megilyedtem,mivel eléggé gyorsan nőttem ezért a csontozatom sem a legjobb.Ropognak Fájnak és a fogaim is eszméletlen gyorsan romlanak. Eddig 3 tömésem van. 2 nem rég tömtek a másimat meg cserélték fehérre. Mosok fogat! Nem erről van szó,de akkor is romlik a fogam.Jelenleg kalcium magnéziumot szedek.A hajam is hullik mint a fene.A köremim repedeznek.Megpróbálom a lándzsás útifüvet.Remélem tényleg használ már valami.

Utolsónak, nem azért szednék fogamzásgátlót mert szexuális kapcsolatot folytatok.Mert még ahoz túl fiatal vagyok,legalábbis szerintem.Köszönöm a válaszokat"

2014. júl. 16. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!