Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sotretet szedtem eddig, de...

Sotretet szedtem eddig, de most a gyógyszertárban csak Isotretinoin-Teva volt?

Figyelt kérdés
Ez baj, hogyha a Sotret helyett az Isotretinoin-Teva-t szedem? A hatóanyag ugyan az, csak más a gyártó!

2014. okt. 7. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem baj, a hatóanyag a lényeg. Ha nem lenne helyettesíthető készítmény, nem adták volna ki a patikában. Egyébként is kérheted, hogy a legolcsóbb azonos hatású készítményt adják ki, akármire is szól a recepted. Roacuttan, aknenormin, inerta is ugyanaz, érdemes megkérdezni melyik épp a legolcsóbb.
2014. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Válogatni nem tudok, mert 5 gyógyszertárból csak ez az egy dobozt tudtuk megvenni, szóval ennek is örülök!:)

2014. okt. 7. 18:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha épp nem hiánycikk országosan, akkor tudnak hozatni. Persze amikor azonnal kell, nem megoldás, de egyébként nyugodtan megkérdezheted legközelebb. :) Bár abból ítélve, hogy 5 patikából ennyit tudtál felhajtani, valószínűleg épp hiánytermék.
2014. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mondták is, hogy hiánycikk!:S

Most megrendeltettük a következő adagot, hogya ez elfogy addigra meg is lesz!

Mégegyszer köszi!:)

Ha szabad kérdeznem, te szedted ezt a gyógyszert?

2014. okt. 8. 07:18
 5/13 anonim ***** válasza:
mit szeretnél tudni még róla?
2014. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hogyha 30 helyett 40mg-ot szedek, akkor gyorsabban hat?

Mert szedem a 30mg-ot egy hónapja, de mellékhatás csak a szájszáradás volt, de mivel nagyonsok vizet iszom, és kenem is a számat, így már nem is szárad.Szóval így gyorsabban hat?

2014. okt. 9. 06:30
 7/13 anonim ***** válasza:
nem azon a 10 mg-on fog múlni, de ne szedd össze vissza. ne légy türelmetlen 1 hónap még nem hosszú idő 2 hónap és egy pattanásod se lesz.
2014. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia én Roát szedek,megkérdezhetem,hogy neked eddig hány vérvételed volt,és milyen eredményekkel?
2014. okt. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3 havonta javallott a vérvétel és az eredményt az orvosnak kell megmutatni, nem itt egymás között megbeszélni...
2014. okt. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én még vérvételen sem voltam, a gyógyszerész felírja nekünk, mivel ismerjük. Most akarok majd elmenni vérvételre.
2014. okt. 14. 06:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!