Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék ezzel kezdeni?

Mit tudnék ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már mindenféle cuccot kipróbáltam a hajamra ,de az eredmény mindig ugyanaz...az ah elyzet, hogy a hajam alapállapotban selymes tapintású és nincs is sok gond vele..ameddig bent maradok...ezután ugyanis önálló életre kel és egyáltalán nem úgy áll ahogy beállítom reggel és nagyon...kócos hatása van..pedig a kezem könnyen végigsiklik rajta de ahogy tükörben látom mégis olyan..borzas..és van ahol egyenes, de van ahol meg begöndörödik akárhogy átvasalom..és ez nagyon idegesít...már kipbóráltam ilyen száraz hajra fújható balzsamot, vasaláskor hővédő sprayt de...semmi hatást nem tapasztaltam...azt szeretném kérdezni hogy mások mit használnak amitől nem csak selymes a hajuk de úgy is nézki? Az nem is baj ha nem áll ezentúl se tökéletesen de legalább ez a kócosság hatás megszűnne >_<

2014. okt. 14. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Fodrász segít a megfelelő frizura kialakításában.Ilyen típusú a hajad.
2014. okt. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!