Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoliba beengednének ha csak...

Szoliba beengednének ha csak 14 vagyok? Ha igen, mennyi időre menjek először? Nektek mennyi időbe telt mire meglátszott? (többi lent)

Figyelt kérdés

Milyen krémeket ajánlanátok?

Hogy zajlik ez az egész?Bejelentkezel,vagy csak odamész és fizetsz?Fekvő szoliba szeretnék menni,ott nekem kell becsukjam a tetejét vagy becsukódik magától?Mi jelzi nekem hogy letelt az x perc?

Mivel véditek az anyajegyeiteket?Leragasztjátok vagy naptejjel?

Alapvetően nagyon fehér a bőröm(sok kis ér meg bőrhiba meglátszik rajta) viszonylag hamar lebarnul de kb 1 hónap és ugyanolyan lesz. :(

A hajam világosbarna,a szemem sötétbarna.



2014. okt. 19. 13:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első képen, amit linkeltél, sokkal szebb bőrszín van, mint a másodikon. Ne szolizz.
2014. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél hogy olyan a bőröd az gyönyörű... bőrhibák ellen meg a szoli nem jó, azt kezelni kell. A szoli sárgássá teszi a bőröd, kiszárad, pigment foltos, szeplős lesz... a pöttyök pedig nem fognak lekopni a barnasággal.

14 évesen pedig be sem engednek szoliba.

2014. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
0%
Szia! Én tegnap voltam először (16 éves vagyok), mert a bőröm elég hevesen reagál melegre-hidegre (kipirul az orcám) amit nagyon utálok. Anyukám hozta fel az ötlet, hogy kezdjek el szolizni heti 1-2szer,hátha nem látszik majd meg a pirulás barnább bőrön. Nekem is hófeherke bőröm van, ráadásul sok szeplőm is van, és kék szemem. Engem beengedtek (csokicső) igazolványt se kérték el. Ne foglalkozz a többiekkel, ez a te dolgod/döntésed! :) Szerintem amúgy beengednek, legtöbb helyen nem nagyon érdeklik, hogy vagy már e 18.
2014. dec. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!