Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, lányok! Ki mit gondol...

Fiúk, lányok! Ki mit gondol erről a hajról? Ombre haj.16/L

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, h ti mit gondoltok az ombre hajról? Mert hallottam olyat, h valaki szerint p*csás, és hogy néhány fiúnak nagyon nem jön be. Fodrásszal szeretném megcsináltatni a hosszú hajamon. Vélemények? 16/L

2014. okt. 26. 10:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Aki nem tudja esetleg, hogy mi az az ombre haj, annak itt egy link:

[link]

2014. okt. 26. 10:18
 2/13 anonim ***** válasza:
Tetszik, ha jól meg van csinálva. Mondjuk az ilyen nagy átmenetekért nem vagyok oda, szerintem kevésbé eltérő színeket válassz. 21/F
2014. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Most azert csinaltatod mert tetszik, vagy hogy masoknak tetszen?? Ha neked bejon, nem mind1 a fiuk mit gondolnak? Jesszus, Eros, es fuggetlen no vagy, az eleted rolad szol! Ha most valaki ideirja hogy "szentem ronda" akkor majd adsz egy bunko idegen velemenyere? Neked tetszik? Akkor menjel a fodraszhoz es szard le más velemenyet :*
2014. okt. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik, de ha igényesen van megcsinálva, akkor nézhet jól ki.

Szerintem főleg az a baj, hogy 90%-ban átmenet nélkül sötétbarnából/feketéből sárgásszőke lesz, ami olyan, mintha erősen lenőtt volna az illető haja. Plusz a szőkítés eléggé roncsol, és a szőke hajon elég feltűnő, ha szét van töredezve.

Ha Te ezt szeretnéd, és megbízol a fodrászban, akkor hajrá.

2014. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2 válaszoló! Igazad van, tényleg csak a saját véleményem kéne, hogy érdekeljen, de nekem az is fontos, h lehetőleg ne mindenki gondolja azt, hogy nagyon csúnya és igénytelen a hajam. Annyira azért nem érdekel mások véleménye mint amennyire tűnhet. Több számomra fontos ember nagyon ellenzi, hogy ilyen legyen a hajam, mégis gondolkozom rajta. De azért kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2014. okt. 26. 10:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszik.
2014. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát..nagyon kevés embernek áll jól az ombre haj,ráadásul nagyon sokan otthon becitromlevezik az alapból fekete,sötétbarna hajuk végét,ami persze borzalmasan fog kinézni.Alapjában véve nem csúnya ez a haj,de igényesen kell megcsináltatni,egy hozzáértő fodrásszal,nem otthon magadnak.Illetve nem biztos,hogy jól állna.Milyen színű az eredeti hajad?
2014. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez, amit linkeltél, kifejezetten ronda...én szépet még nem is igen láttam. Pont valamelyik néztünk barátnőmmel egy lányt, hogy most ez ombre, vagy csak le van nőve a haja? Szerintem elég igénytelen hatást kelt.
2014. okt. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A lenti oldalon biztos találsz szebbet az általad linkeltnél.Amúgy szerintem már kiment a divatból.

[link]

2014. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó:)
2014. okt. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!