Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, lányok! Ki mit gondol...

Fiúk, lányok! Ki mit gondol erről a hajról? Ombre haj.16/L

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, h ti mit gondoltok az ombre hajról? Mert hallottam olyat, h valaki szerint p*csás, és hogy néhány fiúnak nagyon nem jön be. Fodrásszal szeretném megcsináltatni a hosszú hajamon. Vélemények? 16/L

2014. okt. 26. 10:16
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nekem is volt ombre hajam..amennyire tetszett annyira meg is bántam..csak akkor szép ha begondorited,vagy kivasalod..de egyebkent nem nagyon..nagyon roncsolja a hajvegeket. sepru szeru hajad lesz tole..nem jo..es majdnem minden 2.embernek ombreja van..en megbantam..
2014. nov. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Remélem nem csináltál mert minden 2. lánynak ombre haja van és már szörnyen unalmas! :D Úgy lenne jó ha mondjuk színes lenne a vége és nem a hajad világosítása, színesen sokkal egyedibb :)
2015. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Nekem tetszik, többször is már volt ombre hajam. Eddig mindenki dìcsérte.

Jelenleg epp pihentetem a hajam a festèsektől. Májusba lesz egy éve, hogy nem festem. S akkor pedig lilára szeretném az egészet. :)

Szintén 16 vagyok.

2016. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!