Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rendesen befogná a festék a...

Rendesen befogná a festék a hajamat? (bővebben lent + kép)

Figyelt kérdés

Ilyesmi színű hajam van:

[link]

(A képen a nőnek melírozott a haja, nekem nincs melírozva, de kb. ugyanilyen, talán egy picit világosabb néhány helyen sötétszőke árnyalatú)


És ilyen színű színezővel szeretném befesteni:

[link]


A kérdésem pedig az, hogy rendesen befogná e a hajamat, és olyan szőke lennék, mint a 2. képen a csaj? Ha nem, akkor tudnátok mutatni képet, hogy milyen árnyalatú lenne?


2010. jan. 25. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első linkre ERRORt jelez, de lehet, csak nálam problémás.
2010. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nekem is.. de ott kiadja alatta a linket, arra katt és behozza :)
2010. jan. 25. 18:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyanezt próbáltam ki, de nekem egyáltalán nem fogta meg a hajam, még csak egy árnyalattal se lett világosabb :S de lehet h csak én vagyok ilyen szerencsétlen :S
2010. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
nekem se mutatja az első linket.DE a szőke hajszínező nem világosítja a hajat.Olyan lesz mintha be se festetted volna.Már én is próbáltam és meg se látszott.
2010. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

valami ilyesmi...

[link]

2010. jan. 25. 19:19
 6/11 A kérdező kommentje:
jah csak nincs benne szőke tincs :D
2010. jan. 25. 19:19
 7/11 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem nem lesz pont ugyanolyan mint a dobozon de sokat világosítana.Ez a színező egy idő után kikopik???? vagy ugyanúgy látszik a lenövés???

2010. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ez a színező kapható 6-8 mosásos és 24 (azthiszem) mosásos változatban...

én a 6-8asat akarom venni majd először, csak próbának h milyen lenne...

2010. jan. 25. 20:45
 9/11 anonim válasza:
csak mondom hogy bnőmnek befestettük ilyen 6-8 mosásos festékkel a haját, és egy évig benne volt és csúnyán nőtt le, ne bízz az ilyenbe.ha más hajat akarsz akkor normális festéket vegyél mert ez csak roncsolná, meg nem ily olyan szép.ha meg már úgy is befogja legalább szép legyen:)(amúgy biztosan világosítana, csak először fesd be az egész hajad hagyd kb fél órát majd hajtövet még egyszer átkenni és úgy még egy 20 perc, ne ijedj meg, ha viszket, a szőke szívja a színt)
2010. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akkor szerintem majd veszek egy zacskóval ilyen festéket és egy kis részen kipróbálom az arcom közelében, megnézem hogy milyen és majd utána döntök :D
2010. jan. 25. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!