Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Beauty blogok és magyar...

Beauty blogok és magyar bloggerek: létezik közöttük igényes, nem unalmas és nem gagyi?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben azt tapasztaltam, hogy a hazai blogvilág igencsak felhígult: gyenge minőségű képekkel, helyesírási és fogalmazási hibákkal teletűzdelt posztokkal, és unalmasabbnál unalmasabb témákkal árasztanak el bennünket az önmagukat szépséggurunak kikiáltó lányok.

Tudtok nekem olyan magyar blogokat ajánlani, ami nem unalmas, és nem gagyi?



2014. nov. 4. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyedül a hogyan legyek jó nő blogot szeretem, ott vannak érdekességek.. a többit annyira nem.
2014. nov. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Style and Blogot nagyon szeretem, két egyetemista(nem büfészakos) intelligens lány írja, gyönyörű képeket készítenek róluk a párjaik. Közvetlenek, segítőkészek, mostanság étkezési témákról is írnak.
2014. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha beauty blog, akkor Monica's Beauty World (bár ő inkább vlogger).. Nagyon közvetlen és vicces személyiség, szerintem. Link: [link]
2014. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nufnuf ***** válasza:

lopakodotalicska.blogspot.hu/

mert mindenkinek a saját gyermeke a legszebb :)

2015. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!