Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik olyan iroda vagy...

Létezik olyan iroda vagy magánszemély, aki igényes önéletrajz elkészítését vállalja fizetségért cserébe vagy esetleg segít ingyen és tanácsokkal lát el?

Figyelt kérdés
Írtam önéletrajzot minta alapján, de elég gyatra lett, valahogy át kéne szerkeszteni, vagy nem tudom, de nem így kéne kinéznie, mondjuk nem tudok sok mindent beleírni, mert pályakezdő vagyok, de jó lenne ha valaki a formai dolgokban tudna segíteni, mert sajnos elég hiányosak a számítógépes ismereteim.

2014. szept. 3. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahol én lakom, ott a Munkaügyi Központban is van olyan ember aki ezzel foglalkozik. Másrészt vannak olyan szervezetek is, amelyek álláskeresőket segítenek, de ennek te tudsz utánajárni, hogy a lakóhelyeden melyik az ilyen szervezet. Talán első lépésben a MK-t keresd fel.
2014. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Munkaügyiben tényleg van ilyen emberke, pár éve fél év regisztráció után automatice küldtek önéletrajz átnézésre és álláskeresési tanácsadásra, újat nem tudott mondani, de egy jót beszélgettünk.


Formailag nem kell nagy dolgokra gondolni, olvasható betűtípus, egységes betűméret, rengeteg minta van fenn a neten, letöltesz egy szimpit és átírod.

2014. szept. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!