Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyenes hajam van de a végén...

Egyenes hajam van de a végén kb. Az utolsó 10 centi nem egyenesen áll hanem elhajlik. Mintha lenne ot egy törés. Olyan mintha elfeküdtem volna pedig nem Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Mindennap vasalom hogy jól álljon de tudom hogy az káros ezért abba szeretném hagyni de nem tudom így mit kezdjek vele. Ha valaki tud valamit légyszi írja le. Vagy ha vasalnom kell akkor mit használjak rá hogy annyira ne roncsolódjon?

Köszi



2014. nov. 13. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Tuti tipp: fogadd el magad, és ne foglalkozz vele. Ez a tíz centi a hajadból nem fogja megváltoztatni az életedet.
2014. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem fekszed el? Nekem is eláll, ha ráfekszem.

Éjjelre mindig laza copfba fogom a hajam, és a fejem fölé teszem a párnára (derékig ér). Szögegyenes marad így

2014. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!