Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azok a nők akik arra panaszkod...

Azok a nők akik arra panaszkodnak, hogy nekik odalent nagyon sok lenne a szőrzetük, mégis mennyire lenne az sok valójában?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy egyáltalán van vagy lenne... mennyire lenne sok vagy sűrű stb.?

Olyanok is irhatnék akik tényleg nem átlagosak ilyen szempontból



2014. nov. 19. 11:06
 1/3 anonim válasza:

Nekem sűrű és fekete. Ugy gondolom az átlagnál sűrűbb terjedelme nagy, egy felül íves forma. Ha nincs szedve a bugyiból oldalt 3-4 ujjnyi látszik. A szőr szálak 6-7 cm hosszúak. És a nőiesen telt testemhez viszonyítva is nagy....

Van hasonló lány?

2014. nov. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek tényleg nagyon szőrös. Teljesen a köldökéig felnő a szőr,lent meg combközépig.
2014. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én bnőmnek is kb olyan mint az előző válaszoló bnőjének. nagyon nagy kiterjedésű és elég sűrű is. Ilyenkor télen már nem is borotválja, de tavasztól ősz végéig a bikinivonalig leszedi h ne csúfolják tesi órán az öltözőben.

Engem nem zavar így szeretem, így ismertem meg. 21f/17l

2014. nov. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!