Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 éves vagyok szerintetek...

15 éves vagyok szerintetek megcsináltassam?

Figyelt kérdés

Félhosszú barna hajam van, csinálok fejbőr masszást aloeverás jojobaba samponnal mosok hajat, 1 hónapja használok vitanol c-t de mivel vasalom így letörik a fele:(( (hővédőspray-t használok)


Most hétfőtől elkezdem göndöriteni a hajam szivacsos hajvcsavaróval, ezzel mellőzöm a hajvasalást..


Hajhosszabbításról van szó de nem felvarrásról stb. hanem van egy új módszer a ragasztócsíkos hajhosszabbítás..(másnéven Plus Use)


itt egy videó:

http://www.youtube.com/watch?v=kr48PmGh_mg&feature=player_em..


Megcsináltassam vagy várjak míg amíg megnő?


És az igaz h a műhaj alatt gyorsabban nő a haj?


2010. jan. 30. 14:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
jahj ez joo .. én megcsináltatnám
2010. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem igaz. :) Nekem is volt póthajam és egyáltalán nem nőtt gyorsabban. Ha belegondolsz ez elég h*lyeség is, mert hát miért nőne jobban? Amúgy nekem nagyon tönkretette a hajam a ragasztásos módszer. Egy csomó kihullott és letört. :S A fodrászom (nem nála csináltattam) mondta is, hogy többet ne csináltassak, mert az eredeti haj nagyon nehezen viseli el azt a súlyt ami a póthajnak van és húzza lefelé az eredeti hajat, ami ettől kihullhat.
2010. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül?
2010. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
bocsii h kérdzek.. de amugy ez kb mennyibe kerül?:DD meg meddig tart?amugy én is hétfőtől fogom szivacsossal göndöriteni a hajam:D mert eléggé elvan töredezve:S
2010. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

kösz h válaszoltatok.. =)

végül is igaz de v.hol olvastam h "nem éri kipufogó gáz " meg v.mi iesmik o_o

pedig elvileg bőrbarát a ragasztó :o

akkor várok még.. :)

de akinek vanmég ezzel kapcs.ba tapasztalata, tanácsa az írjon még *_*

2010. jan. 30. 15:05
 6/18 anonim ***** válasza:
ez a ragasztó nagyon erős szóval ha leakarod majd szedni vagy már lenőtt.akkor ott vagy levágják vagy vegyszerrel szedik le ami eléggé károsít.meg ha rosszul csinálják hopp egyszercsak kiesik ami meg nagyon ciki.szerintem várj amíg megnő.a saját hajadnak jobban fogsz örülni mint enek a műnek.ja és a póthaj alatt nem mindenkinek nő gyorsabban.van akinek igen de van akinek teljesen letörik.
2010. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

3.ik 4iknek:

a 10 cm-es műhaj 2db 6020 ft..(mert ugye kettőt tesznek egymásra)

és több videót néztem youtubon meg kérdzetem fodrászoktól forumon, hogy otthon is elvégezhető szal nem kell fodrászhoz menned h feltegyék csak kell hozzá még egy ember :)

és elvileg ha vigyázol akkor 3 hónapig rajta marad, és miután leszeded (amit te otthon megcsinálhatsz magadnak) akkor a póthaj még 4-5 alkalommal visszarakható..

2010. jan. 30. 15:08
 8/18 A kérdező kommentje:

15:06

köszi neked is h válaszoltál :)

igen most már döntöttem h várok.. ^^

és am vmi löttyel szedhető le. nem levágással..:)

2010. jan. 30. 15:10
 9/18 anonim ***** válasza:

Minél többet dolgozod meg a hajad, annál sérülékenyebb és elhasználtabb lesz. Ez vonatkozik a hajfestésre, mosásra, szárításra, sütésre, stb.


Fontos a táplálkozás is! A hajnövekedéshez és a fejbőr egészségéhez nagyon fontos a kímélő sampon (nézz utána, hogy milyen vegyi anyag mentes sampont ajánlanak, nem ugrik be a neve), a vitaminok és ásványi anyagok táplálkozással történő bevitele.


A hajad egy komplex biológiai rendszertől függ. Ha erős és egészséges a haj akkor többet bír.


Szerintem ne csináltasd meg! Drága is és árt is a hajadnak. Inkább törekedj az életerős hajra, ha nem akarod hogy később élettelen és öreges legyen!

2010. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
igen jól néz ki
2010. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!