Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 éves vagyok szerintetek...

15 éves vagyok szerintetek megcsináltassam?

Figyelt kérdés

Félhosszú barna hajam van, csinálok fejbőr masszást aloeverás jojobaba samponnal mosok hajat, 1 hónapja használok vitanol c-t de mivel vasalom így letörik a fele:(( (hővédőspray-t használok)


Most hétfőtől elkezdem göndöriteni a hajam szivacsos hajvcsavaróval, ezzel mellőzöm a hajvasalást..


Hajhosszabbításról van szó de nem felvarrásról stb. hanem van egy új módszer a ragasztócsíkos hajhosszabbítás..(másnéven Plus Use)


itt egy videó:

http://www.youtube.com/watch?v=kr48PmGh_mg&feature=player_em..


Megcsináltassam vagy várjak míg amíg megnő?


És az igaz h a műhaj alatt gyorsabban nő a haj?


2010. jan. 30. 14:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Olyan ismerősöm, aki ért hozzá, csinált műhajakat, azt mondta h a ragasztásos módszer nagyon tönkreteszi!!!
2010. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

sajnos mindegyik hajhosszabítással van valami gond :((


köszi h válaszoltatok =)

2010. jan. 30. 21:12
 13/18 anonim ***** válasza:
jojobaba lol. xD az jojoba drága szívem.
2010. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
jahjolvan sd:S:DS:ASD: nekm1 h jojoba v jojobaba.
2010. jan. 31. 18:10
 15/18 anonim ***** válasza:

sztem jól néz ki és tök természetesnek látszik!

elvileg azért nő gyorsabban a póthajtól mert elnehezíti a hajat ezáltal húzza..de nem tudom h igaz-e, nem volt póthajam

2010. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

igen szerintem is annak tűnik.. két ismerösömne van póthaja és nekik nem is látszik h póthaj :o

én úgy hallottam h attól kihullik a haj meg elvileg letörik a ragasztótól..://

de azért köszi h válaszoltál :)

2010. febr. 3. 14:12
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve van póthajam és semmi baja sincsen a saját hajamnak,sőt még sohasem volt ilyen hosszú és szép. Nagy hülyeség az hogy a póthaj tönkreteszi,kihullik meg ehez hasonló ostobaságok. Csak profi fodrászt kell keresni aki ért hozzá!És ez nem feltétlenül drága mert az enyémet 16ezerért teszik vissza,festéssel mindennel együtt.
2010. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,hogy válaszoltál.. (:

de azt hiszem én már lemondtam róla.. de legalább van aki pozitív választ ad!

igen nekem is mesélték,hogy egy jó,hozzáértő fodrászt kell keresni.. : )

2010. máj. 6. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!