Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik pattanásosak voltak de...

Akik pattanásosak voltak de aztán találtak rá egy jó gyógymódot azoknak mennyi idő alatt jött helyre teljesen az arcuk?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és egy hete elkezdtem használni a fabulon tonikot arcra és látok javulást de érdekel mennyi idő lesz míg teljesen rendbehozza.

Akinek van tapasztalata segítene?



2014. nov. 27. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kencék a meglévő pattanások elmúlásában segítenek, nem előzik meg hogy újabbak kijöjjenek. Az oka belül van, hogy nálad épp mi az ok azt én nem tudhatom. Talán csak a tinikorszak, akkor el fog múlni idővel. De lehet gyulladás, nőgyógyászati gond, rossz fogak, hormongondok, egészségtelen életmód, meg sok más miatt is pattanásos az ember. Ha durván pattanásos vagy menj orvoshoz. Nekem a Sotret segített. Ami egy igen sok mellékhatással rendelkező gyógyszer. Ezt több mint fél évig kell szedni, de valóban használ.
2014. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van jól írja az első, én az összes létező dolgot kipróbáltam rá, 24 évesen még mindig undorító bazi pattanások éktelenkedtek rajtam. Ami segített az az életmódváltás. Testmozgás, sok zöldség, gyümölcs, víz, egészségtelen kaják minimális fogyasztása.
2014. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

17 évesen valószínűleg a hormonoktól van, de alapjában véve igazuk van az előttem hozzászólóknak.

Nekem olyan 4-5 hónap alatt tisztult ki az arcom miután elkezdtem használni a rá való krémet.

2014. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Én is elég pattanásos voltam, de mostanra szépen elmúltak, miután lassan fél éve alig iszok tejet. Szinte biztos attól volt, legalábbis nekem. Ami még segített, hogy sok vizet ittam. Ha pedig mégis kijönne egy pattanás, bekenem éjszakára mézzel, és reggelre elmúlik :) 15/l
2014. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!