Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a lányról akinek ilyen a haja? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Szóval rövid haja van,és hátúl két fenékig érő hosszú tincs.Körülbelül mint ennek a figurának : [link]


A külömbség annyi hogy én simán befonom,nem rakok rá olyan fehér izét meg karikákat.Nagyon szeretem így , nem szeretném levágatni de a nővérem erősködik hogy nagyon nem jó vágassam le.Szerintetek is olyan szörnyű?Amúgy nem műhajból van,eredeti saját.Elég sok idő volt megnöveszteni. 15/L


2010. jan. 31. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
elég furcsa de ha neked így tetszik állj ki mellette.
2010. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Eléggé vicces:)
2010. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
jeszusuramisten..:S bocsi de nekem szörnyen nem tetszik:/ De ha te igy szereted, áldásom rád:D:D
2010. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet rossz!

Nekem fenékig érő hajam van, igaz, nem ilyen "extra"...

A nővéred azt növeszt a fején, amit akar, téged meg hagyjon.

Le ne vágasd!

2010. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

szerintem is muris..

de szerintem vágasd le azt a két copfot.. és tartsd meg a szekrényed fiókjában emlékbe :)

2010. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem elég röhejes és hülyén néz ki. Az jutna eszembe, hogy biztos ilyen kis anime/manga képregények szereplőjének képzeli magát...
2010. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!És már akkor így akartam növeszteni a hajam mikor még azt sem tudtam hogy mi az az anime.
2010. jan. 31. 15:08
 8/15 anonim ***** válasza:
jól néz ki, bár nem vagyok animés, de ez tetszik XD
2010. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Le ne vágasd! Nekem sem tetszik, de nem tartom annyira rossznak.

Ha hozzád illik akkor lehet szexi is :) Így a kép alapján nem tudom, nekem annyira nem jön be de rajtad biztos más. Nyilván más :)

Ne vágasd le mások kedvéért maradj ilyen, ha te így szereted magad. Megbánnád, mert a haj lassan nő, ne vágasd le. A nővéred meg törődjön magával. Biztos túl sok a szabadideje és kevés a problémája. Cserélnék vele, de mindegy...

2010. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem se tetszik,de ha neked igen akkor ne vágasd le mások kedvéért:)
2010. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!