Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a lányról, aki rockosan öltözködik (rockot is hallgat), de úgy viselkedik, mint egy plázacica?

Figyelt kérdés
És arról, aki rockot hallgat, de úgy öltözködik és viselkedik, mint egy plázacica?
2011. márc. 22. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
egy nő legyen nő,ne hordjon bakancsot nyáron,meg ne lógjanak láncok rajtas.vissza taszító.nem is kell pláza cicának lennie,de egy magassarkú,vagy egy mutatós cipő,táska,csinossá teszi a nőt.
2011. márc. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy nő em attól lesz nő, hogy magassarkút és divatos táskát hord, és ha valaki az alapján ítél el egy nőt, hogy mit visel az régen rossz. Egy goth, rocker vagy punk csaj is lehet szexi, meg nőies annak ellenére, hogy bakancsot hord. Nézz csak rá Abby-re az NCIS-ből! Én spec szinte kiköpött mása vagyok, csak nincs lángnyelves platformom. Pedig nem vagyok már tini...


A kérdezőnek:

Mindenki hallgassa azt, ami neki tetszik :) Ha valakinek plázacica létére tetszik a metál, hallgassa. A bajok ott kezdődnek, ha csak a metál miatt rockernek vallja magát. A rockerség nem csak abból áll, hogy rockzenét hallgat az ember. Igaz, nem is csak abból, hogy külsőre úgy néz ki. Ha nincs meg hozzá a kellő életérzése, felfogása, értékrendje, akkor megette a fene az egészet.


Aki meg úgy is öltözködik, de közben nyivákol, riszál, az meg csupán feltűnési viszketegségben szenved. Bár ez sem feltétlenül igaz, mert hordja nyugodtan azt, amiben jól érzi magát. De ha meg tényleg csak exhibicionista kedvében van, akkor meg úgyis kinövi.

2011. márc. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én rockot hallgatok minden ágazatában leginkább. De az öltözékem még sem azt mutatja. sőt a hajam se..:) szőke a hajam alul fekete. Sokan az utcán csodálkoznak ha bömböl a füllhalgatóba a metál,stb. De nekem ez így jó. Én nem venném fel az acélbetétest pl suliba. Magassarkút, szűk cső farmereket hordok inkább.

Kérdésre: Szerintem aki rockot hallgat és plázacicás,az elég cink.De kinek mi a plázacica. Majd kinövi

2011. márc. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na az marha idegesítő, amikor elmész bulizni és a rockkocsmában a kislibák selypítve-vihogva beszélik meg a tünci körömlakkjukat. Ez gáz, legalább csináljon már úgy mintha lenne egy kis esze.

A plázacicás öltözködés nekem undorító, inkább megnézek egy nőt sötétebb színekben mint flitteres-strasszos pinkben. Nekem sokkal vonzóbb, nőiesebb egy bőr vagy latex nadrág eseteg mini, zenekaros pólóból kicsit kivillanó dekoltázs, egy rockosabb magassarkú vagy bakancs egy nőn. A plázacicákat nem nagyon szoktam megnézni, mert 1000ből 1 normális van közöttük, inkább maradok a magamfajta lányoknál, ott tudom hogy mire számítsak. Főként ugye külső alapján keres az ember párt, mert nem gondolatolvasó.


22/F

2011. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mai "rockerlányok" egy rész ilyen, vagy olyan szinten igénytelen, hogy az már nekem fáj, pedig én előbb nézek ki fiúnak ha az öltözködésemet vesszük, mint lánynak. :D És nem hallgatok rockot :'D
2011. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 14:52-essel teljes mértékben egyetértek.

Irritálnak az ilyenek.

2011. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!