Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középhosszú vékony szállú...

Középhosszú vékony szállú hajam van! Raktni akarok bele egy enyhe dauert! Mennyire ugrana fel? Milyet lenne ajánlatos bele rakatni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rakass bele dauert, ha fél év múlva állig érőre szeretnéd vágatni! Az, hogy mennyire ugrana fel, csak attól függ, hogy mekkora csavaróra csavarják fel. Minél nagyobb a csavaró, annál nagyobb a hullám, tehát annál kevésbé ugrik fel.
2010. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha dauert szeretnél mindenképp akkor nagy csavarókat rakass!Különben felugrik a vállad fölé, és bodri leszel!Én így jártam!Nem lett csúnya, de nem ilyet szerettem volna!Ha kell tudok képet küldeni!
2010. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vok.Nekem sem ment tönkre, csak kezelni kell!
2010. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Hogy értve ment tönkre?mivel kezelted?
2010. jan. 31. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:
van forma dauer és headline eljárás is, kérdezd meg a fodrászoktól, ezek enyhébbek. a headline laza hullám, ami kicsit dúsabbá teszi optikailag, ez gyógynövényekből van, és a festett hajú nőknek is ajánlott.
2010. febr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én gliss kur termékeket használok. Sampon, pakolás, balzsam, kifésülőspray.

Mindig használtam hajhabot, felső kategóriásat, és sohasem szárítottam.Ez a titka a szép dauerolt hajnak!Mint minden másnál , itt is számít a minőségi termékek használata!Mivel sokáig elég a hajhab , és a többi cucc is, így megéri megvenni őket!


(a "nem ment tönkre" válaszoló voltam!)

2010. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!