Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a fazon a tépett, vagy...

Melyik a fazon a tépett, vagy a lépcsős frizura amelyiknél nincs megritkítva a haj?

Figyelt kérdés
hosszú dús a hajam,és a legutóbb úgy megritkított a fodrászom,hogy utána alig maradt a hajam.Ezt szeretném elkerülni.
2014. dec. 6. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:

A tépett van ritkítva, a lépcsős elvileg nem, de mielőtt kezébe veszi az ollót, kérd meg a fodrászt, hogy ne ritkítsa meg a hajad, nekem is úgy ki szokták ritkítani azt a pár szál hajamat is, hogy egy idő után begőzöltem. Már azzal indítok, hogy a ritkító ollót a közelemből is vigye el.. Mert mindig meg akarják az én hajamat ritkítani, hogy könnyebben kezelhető lesz, meg dúsabbnak fog látszani (???!!), de egyik sem igaz, mert hajmosás után úgy nézek ki, mint akit alaposan megtéptek, pár nap múlva meg mint amit lenyalt egy boci :( És még szálkásnak is tűnik, pedig a végének semmi baja >:(

Na elkalandoztam, szóval a lépcsős elvileg nincs ritkítva, de azért nem árt külön kérni is, hogy ne ritkítsák meg, az a tuti.

2014. dec. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!