Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pénteken megpróbáltam leborotv...

Pénteken megpróbáltam leborotválni (csak hajvágógéppel) a fenekemet, de egy kicsit megvágtam magam, és azóta van ott egy kis pukli úgyérzem, és fáj is. Ez elfog múlni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 07:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
XD......Csak egy vágás, ahogy bárhol máshol, a fenekeden is épp úgy be fog gyógyulni :).
2010. febr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

gondolom azért van a pukli, mert a fenéken nagyon érzékeny a bőr (tetoválás is itt fáj legjobban elvileg).

azért a helyedben lefertőtleníteném, ha azt a hajvágó gépet hajvágásra szoktátok használni...

2010. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy (bocsi h már ilyen "csúnyákat" írok) a végbélnyílásomnál vágtam szerintem meg, és mikor WC-n vagyok, akkor mindig érzem hogy van ott egy pukli... mitlehetne ezzel csinálni, hogy még dokihoz se kelljen elmenni?
2010. febr. 3. 08:39
 4/11 anonim válasza:

Off!!!


Nem fáj a tetoválás fenéken,nekem az egyik partomat egy tigris takraja és egyáltalán nem fájt:)

2010. febr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Előzö vagyok....


Ha van otthon Aloe Vera sprayd akkor ápold azzal(köztudott az aloe vera gyorsan gyógyítja a sebeket,én pl azzal ápoltam a piercingjeimet)ha nincs akkor neogranormonnal kengesd.El fog múlni nyugi....de nem lett volan jobb egy sima borotva?

Egyből bozótvágóval esel neki?És ha mást is megvágtál volna???Szerencsét hogy "csak" ott ért baleset.

2010. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát most nemvolt más itthon :D

am vettem Heromid krémet, és majd azzal ápolgatom, így legalább biztosra megyek... asszem :)

2010. febr. 5. 12:29
 7/11 A kérdező kommentje:

nahh, nincs aranyeremXD ez most vagy jó, vagy nem, nemtudom...

a Hemorid krém nekem nemjött be, mert szinte mégjobban marja ott, eleinte olyan hideg érzés, aztán meg, mikor elmúlik a hatása vagy nemtudom, akkor meg csíp, meg olyan mintha mégkeményebb lett volna a seb azóta. szerintem akkor megkeresem a Neogranormont, mert úgytudom van itthon nekünk, és elkezdem azzal kenegetni, hátha:) ha az nem jön be, akkor meg elmegyek dokihoz...

2010. febr. 9. 06:51
 8/11 anonim ***** válasza:
na? végül túlélted?:)
2010. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ahamigen:D elmúlt hálistennek :-)
2010. jún. 13. 16:13
 10/11 A kérdező kommentje:
nem aranyér volt hanem csak megvágás...
2010. jún. 13. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!