Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha otthon leszivatom a hajamat...

Ha otthon leszivatom a hajamat, mikortól lehet szőke festékkel ráfesteni a hajra?

Figyelt kérdés
Az érdekelne elsősorban, hogy már egyszer leszivattam a hajamat, és most kb fül magasságig citromsárga, a többi narancs, és helyenként foltos. Következő szivatásnál valószínűleg még mindig sárgás beütése lesz a hajamnak, de remélhetőleg kicsit egységesebb lesz az egész, a narancs szín eltűnik. Ebben a stádiumban, amikor még dominál a sárga pigment következő alkalommal tehetek rá szőke festéket, hamvas szőkét szeretnék? Vagy szívassam a hajamat míg fehér nem lesz, és utána menjek rá szőke árnyalattal?

#hajfesték #szőkítés #hajleszívás #sárga pigment #narancsszín
2014. dec. 13. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A sárgát egy közép/sötét hamvas szőke már befogja. Ha világos szőkét szeretnél, akkor 9-es vagy 12-es oxival esélyes, hogy befogja, de nem 100%. Ha fehérre szivatod, úgy tuti befogja. Kb. hasonlóan roncsolja a hajat mindkét verzió. Szőkítés és szárítás után akár egyből rá is lehet festeni, igazából rajtad múlik, hogy vársz-e vele 1-2 hetet, és addig nyomatod rá a pakolásokat, de úgy sem biztos, hogy sokkal kisebb sokk lesz a hajadnak.
2014. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez tartalmas komment volt számomra, és megnyugtató, mert akkor közelebb vagyok célomhoz, mint hittem. :) Igazából most 1 hónapot pihentetem a hajamat, és inkább mászkálok kontyban, egy stílusos kendővel a fejemen hogy takarjam a mostani állapotot, mint rámenjek megint valami erős szerrel. Addig is olívaolajos pakolást teszek a hajamra, meg 2 különböző speciális balzsamot. Sosem szárítom hajszárítóval a hajamat, és ezen időre még a hajgöndörítést is mellőzöm, mert szép hosszú hajam van, és nem szeretném szőkeségemet azzal kezdeni, hogy levágatom vállig, mert totál roncsolódott a hajam a végén. :D
2014. dec. 13. 18:19
 3/4 anonim válasza:
71%

[link]


nem hinném itt azt írják 12%-ossal tilos..

addig szívasd amíg világosabb lesz 9%-ossal utána befestheted hamvasítóval.szerintem.

én most készülök leszivatni..

2014. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Amúgy nagyon reménykedem, hogy következő szivatásnál már elérek olyan világos árnyalatot, ami után ismét egy hónap várakozás után befesthetem már a választott szőkémmel. Eredményes szőkítő procedúrát kívánok neked is kedves válaszoló, és türelmet hozzá! :)
2014. dec. 15. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!