Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a Garnier Pure...

Mit gondoltok a Garnier Pure pattanás elleni dolgokrol?

Figyelt kérdés
saját tapasztalatokat lécci:)és h meik termék külön milyen:)
2010. febr. 2. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a mitesszer eltávolító bőrradír egész jó:) Nekem hamar leszárította,eltűntek a mitesszerek..Bár nekem amúgy is szép,tiszta a bőröm,és hamar eltűnnek,de tény hogy jól megtisztítja a bőrömet:)Szeretem:)
2010. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annak jó akinek egyébként sincs 1-2nél több pattanása... az még elhiszi hogy a garniertől múlt el.

De egy terméket minél többet reklámoznak annál rosszabb... ez az én tapasztalatom.

És minél büdösebb egy szer annál jobb... tényleg így vettem észre, vannak büdi gyógyszertári cuccok, azok sokkal hatásosabbak:D

2010. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

készi:9


2.válaszoló tudnál ajánlani nekem vmi ilyen 'büdi gyógyszertári' dolgot?:D

2010. febr. 8. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:

a 3in1 nagyon jó...saját tap.

1hét után (napi 2Xi használat) mattabb lett a bőröm és halványultak a mitteszereim :D

[m]

2010. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Garnier pure active gélje és radírja valami csodálatos!!!!!
2010. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!