Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak borotválkozás...

Mit használjak borotválkozás után?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok (ne kezdjétek hogy fiatal meg stb szőrös vagyok borotválni kell )

eddig mindig fürdés után szoktam borotválkozni nedves arccal 1.borotva hab felvisz 2.borotválás 3.arcszesz

de piros pattanások sebek alakulnak ki, mit kellene változtatnom esetleg mit kell pluszba fel vinni az arcra?

egyébként 3 pengés gillete borotvával borotválkozok heti 1xer



2014. dec. 21. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Borotválkozz géppel. Nem kell hozzá borotvahab se, és nem leszel pattanásos se. Ez a legegyszerűbb megoldás.
2014. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de jelen pillanat nincs rá keret :S
2014. dec. 21. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyébként ha veszek valami borotválkozás utáni balzsamot az helyetessíti az arc szeszt?
2014. dec. 21. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Arcszesz alatt gondolom az alkoholos cuccokat érted. Na olyat ne használj, mert irritálja a bőrt.

Balea vagy Nivea after shavet vegyél ami érzékeny bőrre való. Arcszeszt felejtsd el.

2014. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!