Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyár típusnak mennyire állhat...

Nyár típusnak mennyire állhat jól ez a hajszín? Mennyire nehezen lehetne újra szőkét kapni, ha nem áll jól?

Figyelt kérdés

[link]


Imádom ezt a hajszínt, nagyon szívesen festeném ilyenre a hajam, de félek, hogy nem állna jól és nem is tudok tőle könnyen megszabadulni, mert ugye a vörös átüt mindenen. Enyhén rózsaszínes beütésű az arcbőröm, zöldesbarna szemem van, és eredetileg sötétszőke-középszőke, seszínű hajam van, amit szőkére festettem. Mennyire lenne jó ötlet bevállalni ezt?



#haj #hajfesték #Prodigy 5 #8.34
2014. dec. 22. 23:47
 1/8 A kérdező kommentje:
*sötétszőke-világosbarna az eredeti hajszínem...
2014. dec. 22. 23:48
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik ez az árnyalat! Szerintem jól is állna, de nem vagyok nagy szakértője ennek az évszakos színes dolognak.
2014. dec. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok nyár típus,de egy ismerősöm igen. Lenszőke haját festette ilyenre, nagyon illett neki, és kikopott magától. Bár ő színezőt használt.
2014. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyenből létezik színező is, ami kikopik 2-4 hét alatt, azzal próbálkozz elsőre, nekem a szőkített hajamból élénk narancssárga lett ez az árnyalat... szóval semmiképp ne tartós festékkel kezdd. Szőkített hajon nem ilyen színe lesz. Legjobb ha fodrászra bízod.
2014. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mint mondták már próbáld ammóniamentes hajfestékkel festeni (színező) én azzal festettem ennél sokkal vörösebbre a középszőke hajamat és egy hónap után annyira kikopik, hogy arra ha 1-2x ráfestenék szőkével biztos eltűnne a vörös.
2014. dec. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg tudnátok írni nekem a színező nevét és esetleg a számát? Hol tudom beszerezni? Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. dec. 23. 19:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom már a számát, de fodrászkellékesben kapható, Lakmé hajszínező, abból tuti van ilyen.
2014. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. dec. 28. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!