Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös hajam van (természetes,...

Vörös hajam van (természetes, tudom, mindenki azt mondja, ne fessem be, de nekem annyira nem tetszik), világosbarnára szeretném, le kéne szívni, vagy festés elég, ha igen egy elég lenne?

Figyelt kérdés

Ha elég a festés akkor meghagynám a hajhosszúságomat ami kb.60cm erre hány doboz hajfesték kéne?

Válaszokat előre is köszi.



2015. jan. 4. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
2, nem kell szívni
2015. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első vlaszolónak igaza van! Nekem is kb.akkora és 2 kell rá..nekem tesóm festi 😉 és... Szerintem festesd be...ha érdekel őszinte véleményem irj privátba!
2015. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, 2 doboz, és simán befogja.
2015. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vörös hajból nem könnyű világos barnát csinálni, fodrászhoz menj, mert csak elrontod a hajad és ronda lesz.
2015. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ne fessd be mert nagyon csunya lesz főleg ha vörösröl--barnára elég fura szine lesz.. Ja meg otthon belene kezdj ha mégis befested, inkább menj fodrászhoz..
2017. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!