Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség, hajfestés előtti...

Segítség, hajfestés előtti percekben vagyok, ez működőképes megoldás?

Figyelt kérdés
Feketéből szőkére akarok váltani, és Syoss hajvilágosítót használok, amiben van kis tasak szőkítőpor is. Ma használnám negyedszerre, és már eléggé megviselt a hajam, ha nem keverem bele a szőkítőport, és csak a hidrogén peroxidos folyadékot kutyulom össze a világosító krémmel fog világosodni a hajam? Már csak nagyon enyhe vöröses tónusa van a hajamnak, a por nélkül is fog hatni az anyag?

2015. jan. 5. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
nem.
2015. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem? de miért?
2015. jan. 5. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
A por ami szőkít, nem a festék, szóval por nélkül semmi értelme. Viszont ha egy nap alatt leszel szőke ilyen módszerekkel akkor búcsúzz is el a hajadtól, mert tövig le fog töredezni és igen ronda is lesz. Ezt fodrászra kellett volna bízni.
2015. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor mégis kell bele a por, azt hittem a hidrogén peroxid világosítja a hajamat, mert akkor csak azt kevertem volna össze a tubusban lévő krémmel ami ammónium hidroxidot tartalmaz :/
2015. jan. 5. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
mi lett a végeredmény? milyen lett?
2015. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na végülis kockáztattam, és beletettem a port is, de nagyon féltem hogy nem marad hajam... :D az eredmény amolyan enyhén narancsos árnyalat, de már nem az a hordhatatlan tónus. :P kb egyenletes lett, és 3 hét múlva megpróbálkozom valamilyen szőke festékkel, csak azt nem tudom milyen legyen a melegebb szőke, vagy a hideg sarkias típusú..majd eldöntöm, van rá pár hetem. :D
2015. jan. 10. 16:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem lesz kellően sárga a szőkítés, ne kenj rá semmi festéket, mert nem lesz hamvas az eredmény.

Ne a hajvilágosítót vedd, hanem rendes szőkítőport, és ne erős oxit, hanem max. 6-osat használj hozzá. Ez jóval kíméletesebb a hajhoz és előnye, hogy akár egymás után többször is felkenhető, ha nem elégséges az eredmény. Inkább többször a gyengével, mint egyszer az erőssel!

2015. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!