Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsek "ott lent"?

Hogyan szőrtelenítsek "ott lent"?

Figyelt kérdés

17/f vagyok. Gyakran borotváltam már de 1-2 nap után az eredmény 0. Épp ezért kellene valami tartósabb megoldás. Gyantázni szeretném de totál nem vagyok képben milyet kellene vennem, illetve mit érdemes még mellé venni.

Ki mit tapasztalt, kinek mi jött be ? Tanácsok ?

Előre is köszönöm !!!



2015. jan. 12. 21:27
 1/5 anonim válasza:
49%
2015. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyantázni ffi-nél nem nagyon szokás, lévén a terület... nem kötött.


A különböző szőrtelenítőkrémeket szokás használni, az tartósabb mint a borotva.


Amúgy ha gyantázásbangondolkodsz és még sosem csináltad, főleg OTT, elsőre inkább menj fodrászhoz/kozmetikushoz, mert ha elszúrod, akkor minimum csúnya véraláfutásos lesz.

2015. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mit kell tudni a szőrtelenítőkrémekről ? Abból milyet érdemes venni vagy milyenek vannak ? Esetleg egy név amit ajánlasz és kereshetek ha bemegyek egy drogériába ?
2015. jan. 12. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:

A szőrtelenítőkrémek fájdalommentesek, pár pecig kell és szabad fenthagyni, aztán lemosod. Nem bonyolult cuccok.


Személy szerint én nem használok, így márkát nem tudok mondani, de ha bemész egy DM-be vagy hasonlóba, az eladó majd megmutatja a megfelelő készletet. Nem kell zavarba jönni.


A használati útmutatók meg könnyen követhetőek.

2015. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2015. jan. 13. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!