Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti megbántátok a hosszúról...

Ti megbántátok a hosszúról rövidre hajvágást?

Figyelt kérdés

Szeretném nyár elején levágatni a hajamat vállig erőre. Most olyan hát közepéig ér, de nyárra még hosszabb lesz.

Szerintetek? Ti levágatnátok vagy volt valakinek ilyen aki megbánta?


2015. jan. 13. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én nagyon megbántam. 2010-ben vágattam le, akkor mell alá ért bőven, váll fölé lett vágva (igazából nem is addig akartam, hanem kb. ahol kezdődik a hónalj, de a fodrász nagyon erősködött), utána nehezen szoktam meg, volt, hogy sírtam miatta.

Azóta már növöget, most ér addig, ameddig akkor akartam, de már szerencsére megerősödött.

lehet, te nem fogod megbánni, ha addig lesz vágva, mint szeretnéd, és ha még jól is áll :-) ( nekem rosszul állt)

2015. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Én megbántam. Hosszúból lett kb. vállig érő, az elején tetszett kevesebb macera, gyors hajszárítás. De 1-2 hónap után nagyon megbántam, mert már gyorsabb volt megmosni, de gyakrabban is kellett, mert feltűnőbb volt ha zsírosodott, nem terelte el a figyelmet a hossza, így lett 4 nap helyett 2 :/ Másodszor nem tudtam természetesen úgy variálni mint a hosszút, hiányoztak a fonatok, kontyok stb. És a legfőbb indok amiért nem szerettem az volt, hogy nem éreztem vele magam nőiesnek :/ Nagyon kislányos külsőt adott nekem, amit nem szeretek.


Azóta szerencsére visszanövesztettem derékig érőre, ezzel jobban érzem magam :)

2015. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Elején nekem nagyon tetszett, a hosszú haj túl slampos volt már, a röviddel az elején kevesebb macera volt, de egy hét után össze-vissza állt (bár ennek köze van a vágáshoz is). Most várom, hogy nőjön vissza, ez a középhosszú nem tetszik.
2015. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Derékig érőt vágattam állig érőre.

Már kegyetlenül untam, meg nyűgös volt kezelni is, úgyhogy nekem nem okozott különösebb lelki törést, hogy megszabadultam tőle. Na jó, az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy viszonylag gyorsan nő a hajam. De jó volt nekem ez a kis szünet.

2015. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lapocka alá érő hajamat vágattam fül fölöttire. Szerintem az egyik legjobb döntésem! Össze-vissza áll, de csini, és megy a stílusomhoz. Igaz, elég kislányos vagyok, most vagyok 18, de múltkor nem hitték el, hogy elmúltam 14. Amióta hajatvágattam a 12 a max aminek az emberek néznek :D Tény, hogy fiatalít, és sok fiúnak nem tetszik, de én imádom!
2015. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most vàgattam le. Egyeltalàn nem bàntam meg. A hosszú haj csak akkor ér valamit ha teljesen egészséges,fényes ,van tartàsa és dús.Ez elég ritka így együtt, nekem nem ilyen volt. Most hogy long bob hajam van úgy érzem h végre frizuràm van nem csak hajam.
2015. jan. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
én is megbántam tavaly ,hogy levágattam a derékig érő hajam vállig érőre vagyis még kicsit rövidebb volt ,mivel ejtetten vágták.Most póthajat fogok venni mert nagyon nem áll jól bár már nőtt azért de nem nézek így olyan jól ki
2015. jan. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Nálam is hátközépig érő lett váll fölé vágva. Nem akartam, de töredezett, gyenge volt, muszáj volt. Azzal vigasztaltam magam, hogy majd visszanő. De miután kész lett, megállapítottam, hogy nem is rossz, sőt szerintem nekem még jobban áll mint a hosszú. Már nem is akarom visszanöveszteni, ezt a hosszúságot akarom megtartani. És imádom, hogy most teljesen egészséges.
2015. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Csak a f*****t pontozzátok le azt, aki normális választ ad, de nem ért egyet a mainstream-mel...
2019. dec. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!