Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon durva ekcémám van,1hona...

Nagyon durva ekcémám van,1honap mulva bal, ahol en is tancolok mivel tudom eltuntetni?

Figyelt kérdés
Egy eve jelentkezett eloszor, akkor az arcomon, azota a szemem alatt,folott,fulem toveben, egesz karomon, fenekem alatt a hajlatba, kezfejen, bikini vonalon, labamon,combomon, es meg a nagyajkakon is, es a szamon is. Jarok fenykezelesre mar lassan robb mint fel eve,de semmit nem javul. Mar vagy a 4.kremet hasznalom,elvileg eroseket mert szteroidos is volt mar,de semmi. Nagyon kellemetlen,csunya,piros,szaraz,viszket. 4borgyogyasznal is voltunk vele. Valaki valami tipp amivel eltuntethetem legalabb kis idore:/?
2015. jan. 13. 21:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es minden nap sportolok, leizzadok rendesen, amire megjobban kijonnek es csipnek is. Borzaszto!:( 18 L
2015. jan. 13. 21:49
 2/7 A kérdező kommentje:
Es ezutan kimutattak egy gyenge asztmat is.. Porra nagyon allergias vagyok, macskara is, kulonbozo novenyekre is,
2015. jan. 13. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolkoztal h pl poros kornyezetben vagy ? Pl suliban vagy ilyesmi mert a mi sulink elegge porkozpont volt :D bioderma kremet kaptam most ekcemas borre en ezzel probalkozok. Azt mondja a parom anyukaja h ez nagyon jo krem mert a masik fianak folyamatos elvemaja van es neki is ezt veszi. Nekem egy probat meger. :)
2015. jan. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja amugy en is asztmas vagyok kiskorom ota.
2015. jan. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de azt hallottam, hogy ilyen problémára jó a tengervíz. Ma már nem kell elmenni hozzá, lehet venni tengeri sót és fürdővizet csinálni vele. Bioboltokban érdeklődj szerintem, ott biztosan tudják, melyik fajta jó.
2015. jan. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát szia!

18 éves fiú vagyok és ugyanezekben szenvedek.

Durva ekcéma, a világon minden lehető dologra allergiás vagyok átérzem...

2016. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Update: ELMULT!❤
2016. okt. 30. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!