Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen vörös haj elérhető...

Ilyen vörös haj elérhető hennával?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 13. 23:42
 1/5 A kérdező kommentje:

Megtaláltam!!

https://www.youtube.com/watch?v=SlXd0-y8WKA


Mézszőke/világosbarna hajon ugyan ilyen élénk lesz?

2015. jan. 14. 00:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez jó! Vajon mi lehet az a színező, amit a hennához kell keverni és ilyen piros színt ad? Lehet Mo-on kapni?
2015. jan. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

itt a blogja, ide levan írva hogy miket használt.

[link]

2015. jan. 14. 11:33
 4/5 A kérdező kommentje:
amúgy ha Lush-ban veszek hennát akkor vajon azzal is működi?
2015. jan. 14. 22:41
 5/5 anonim válasza:

Hát nem tudom,igazából nekem már az durva,hogy ezt a színt hennával érte el a csaj...Oo

Egyébként ha természetes hennát veszel(zöld por,összetevők között csak LAWSONIA INERMIS szerepel),meg ha kutyultat veszel(bármi,amiben más is van,különböző árnyalatúnak árult hennafestékek,a Lushosban is van bőven más,bár azoknak leginkább ápoló meg illatosító hatása van),akkor is teljesen a hajadtól függ az eredmény. Számít,hogy milyen színű,mennyire veszi be,hogy csinálod meg a trutyit,mennyi ideig hagyod fent,satöbbi. Kísérletezgetni kell vele,ha félsz egyből belevágni,akkor először csak egy tincset fess be vele.

2015. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!