Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Utálom a hajam. Mit tehetnék?

Utálom a hajam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szögegyenes a hajam és egyszerűen utálom. Mindig is göndör hajat(de csak a végeknél) akartam. A hajsütővas sem segít rajta. Egyébként a derekamig ér. Valahogy lehetne göndör a hajam ,úgy,hogy nem károsítja? Vagy ha megnövesztem a hajam mondjuk combig, úgy az egyenes is szép?
2015. jan. 26. 20:34
 1/4 anonim válasza:

Ha mikroszkóp alatt megnézed a göndör haj keresztmetszetét, az attól göndör, hogy nem teljes kör(néha fél kör) a keresztmetszete.

A tied viszont a leírás alapján egy szuper kör:) Csak a hagyományos módszerekkel érdemes göndöríteni. Ha az nem használ nem sok lehetőséged van:SSS

Én meg azzal küzdök, hogy hullámos a hajam és hajlamos a rasztásodásra :D

2015. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja, és ha rövidebbre veszed a hajad, akkor tartósabb a göndörség. De az egyenes haj is nagyon szép szokott lenni :)
2015. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A combig érő haj egyáltalán nem szép. Az már túl hosszú és kb csak összekötve lehet hordani aminek értelme nincs. Egyenes haj nagyon szép ha mondjuk vállig érő tépettre van vágva. Vagy max hátközépig érő. De ha neked jobban bejön a göndör, akkor fond be vagy tekerd be nedvesen és száradás után göndör/hullámos lesz. Persze kell fixálni is hogy tartós legyen, hajhab, lakk.
2015. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
legjobb erre a zokni. megfogod vízszintesen és rátekered a hajad, a haj tövednél pedig megkötöd a zoknit és úgy alszol. kényelmetlen de ettől göndör lesz :)
2015. jan. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!