Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire roncsolja a hajat a...

Mennyire roncsolja a hajat a fiatalkori hajfestés?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy ha valaki nagyon fiatalon(14év)befesti a haját,annak 40-50 éves korára erősen hullani fog a haja.Ez mennyire igaz?(Szőke festékről lenne szó)Ti mikor kezdtétek el festeni a hajatokat?Lett komoly baja a hajadnak?

2015. jan. 28. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire bírja a fejbőröd és milyen gyakran csinálod. Mert pl, ha egy évben egyszer vagy kétszer fested be, akkor még nincs gond szerintem, de azért nem kéne minden évben befesteni, főleg nem ilyen fiatalon.

Nekem is 14 évesen volt először, de nekem festették be az egész hajamat, csak melír csíkok voltak benne. És egy évben 1-szer csináltuk.

Azóta is megmaradt ez az egy évben 1-szer melírcsíkozás, csak már nem szőke, hanem vörös színben.

2015. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hülyeség... Nagy ész lehetett aki mondta.
2015. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem bírja a hajad, fejbőröd akkor azt már 1-2 használat után észre fogod venni, pl hullik, törik, ronda szalmaszerű száraz a hajad. Akkor előfordulhat hogyha így folytatod 40 évesen alig marad hajad. De ha elég erős a hajad akkor nem lesz ilyen gondod.
2015. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!