Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gondor hajuaknak a segitseget...

Gondor hajuaknak a segitseget kernem! Ti mit csinaltok vele vagy mit hasznaltok ra?

Figyelt kérdés
Szaraz,nagyon gondor, eros szalu hajam van es mindenfelet kiprobaltam mar ra egy csomo pakolast es mindenfele balzsamot.Akinek ilyesmi haja van mit hasznal?Lehet az sampon balzsam pakolas vagy barmi!
2015. febr. 6. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
En tobbfele sampont hasznaltam mar, most Shaumat.Azt mondjak, balzsam nem kell, ezert Schwartzkopf (ha igy kell irni) egyperces hajpakolast teszek ra (fekete dobozos) es hajgondorito habot. Elirehajtott fejjel, diffuziosan szaritom. Kiengedve/lofarokban hordom.
2015. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2015. febr. 6. 21:41
 3/6 anonim válasza:

1. Kizárólag hajmosás előtt fésülöm! Bevizezem, balzsam, fésü, sampon. Ha utána fésülöm, szénabuglya lesz belőle.

2. Az utolsó öblítés után törülközőbe csavarom, majd kb 20 perc után bekenem hajbalzsammal, amit rajta hagyok.

3. Nem szárítom! Ha nagyon muszáj, pl mennem kell valahova, vagy reggel mosok hajat, akkor fejjel lefele szárítom, úgy, hogy markolom fölfelé a tincseket, ettől nem esnek szét, és nem tűnik száraznak.

2015. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Két sampont használok (a tetejére és külön az aljára) headandshoulders zsíros hajra és a Balea göndör hajra való samponját.

2. Vizesen kifésülöm.

3. Hajpakolást teszek rá (2 ekanál joghurt 1ek. olívaolaj extra szűzet szoktam) ezt rajta hagyom amíg tudom (2-3 óra)

4. Mégegyszer hajat mosok.

5. Balzsamból a Balea göndör hajra valót használom néha teszek rá egy kicsit Loreal száraz hajra valójából

2015. febr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Upsz elozo vagyok veletlenul elkuldtem

Utána még teszek rá a Balea göndor hajra valo sprayébol és fejjel lefelé diffúzoros hajszárítóval szárítom. :)

2015. febr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek:)
2015. febr. 7. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!