Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki hasznalta mar a roaccutan...

Aki hasznalta mar a roaccutan nevu gyogyszert. Velemenyek? Milyen mellekhatasok jelentkeztek? Miutan befejeztetek a kurat elojottek ujra a pattanasok? Lett valakinek valamilyen maradando problemaja tole?

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Száraz lett a zsíros bőröm. Nekem ez jó mellékhatásnak számít. Ezen kívül eltűntek a pattanásaim és szép lett a bőröm. Semmi egyéb nem történt. 6 hónapig szedtem. Imádom, mindenkinek ajánlom aki pattanásos.
2015. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2,5 hónapja szedem, szépen letisztult tőle az arcom. Kifejezetten száraznak nem mondanám a bőröm, inkább normál lett a zsírosból. Mellékhatások közül a néha jelentkező hátfájás, kicsit száraz ajkak jelentkeztek, de nem vészes, és nagyon megéri szedni.
2015. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is fél évig szedtem. Mire vége lett a kúrának mondhatni makulátlan lett a bőröm, viszont gyakran vérzett az orrom, ki volt száradva a szám, véreset köptem (gondolom a torkomban is elpattant pár ér/ az orromból folyt le oda és reggelre megalvadt). Kicsit sápadt is voltam, sokszor volt, hogy nem is ittam annyit, mégis úgy kiütött, hogy nem emlékeztem semmire meg ilyenek. Azóta eltelt egy év, a hátamon, mellkasomon mindig megjelennek, de messze nem olyan rossz mint előtte. Sajnos az arcomon is megjelenik gyakorta egy-egy pattanás, de messze nem olyan gyulladtak/véresek stb. mint azelőtt. Szóval szerintem érdemes beszedni, viszont oda kell figyelni, májtesztet csinálni (közben is) stb. Most gondolkoztam, hogy újrakezdem, ha jól tudom, egy év után lehetne, de azt hiszem passzolom, mert más oldalakon azért durva dolgokat olvastam...

Ha úgy érzed, h már semmi nem segít, akkor szerintem érdemes...

Maradandó problémát nem tapasztaltam, talán annyi, h azóta többször is kiütöttem magam az alkoholtól, de lehet h sokat is ittam, nem tudom :D

2015. febr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első körben próbáld ki ezt a krémet: Neostrata Bio-hydrating

Egyik ismerősömnek ez segített. Esetleg ezen kívül még BHA krémet is kipróbálhatsz. Ha nem segítenek akkor gyógyszer.

2015. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már 3 hónapja szedem és már szépen letisztult tőle az arcom. A szám szárad nagyon de fontos hogy mindig kend ajakápolóval. Napi egyet szedek reggel meg reggel este egy Tenutan nevezetű gyógyszert. Mellékhatást nem tapasztaltam esetleg annyi hogy fáradékony vagyok. Én ajánlani tudom. Az előttem íróhoz annyit szólnék, hogy hiába kezdi el kívülről kezelni amíg használja ezt a krémet segít de ha abbahagyja visszatér az egész rémálom. Sajnos ezek belülről fakadnak. A felületes kezelés csak ideiglenes.

18/L

2015. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!