Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanása mindenkinek volt/van...

Pattanása mindenkinek volt/van nekem sose volt sok az arcomon ami jó volt tini korban, viszont hogyan szabaduljak meg tőle máshonnan hogy többet ne legyen?

Figyelt kérdés

általában a fenekemen , bikini vonalon hüvely körül jönnek ki , a fenekemen fájó nagy lilás dudorok szoktak jelentkezni , nem szokványos pattanás , nem gennyesek csak a hüvelynel gennyesek . másnak van ilyen ? Hogyan tüntethetem el a borotválkozás után jelentkezo pirosodast illetve gyakorin jelentkező pattanasokat vagy miket a fenekemrol ? ezek a kis popómon nagyon zavaroak szoktam kenni korrektorral de nem nagyon segít

Köszönöm a segítséget

20/L


2015. febr. 11. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

borotválod a fenekedet? :O

hááát, ezek nem szokványos pattanások. valószínűleg szőrtüszőgyulladás. sztem érdemes lenne elmenned bőrgyógyászhoz vagy nőgyógyászhoz, mert szerintem ez nem normális dolog. a korrektor nem fog segíteni, mert az csak fedésre való. pattanás elleni terméket sem ajánlanék orvos nélkül, mert ezek a részek nagyon érzékenyek mindenféle szerre, ezért kellene megnézetned orvossal szerintem.

2015. febr. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a fenekemet nem borotválom

és Köszi

2015. febr. 12. 09:14
 3/5 A kérdező kommentje:

a fenekemet nem borotválom mert nem szőrös :D

és Köszi

2015. febr. 12. 09:14
 4/5 anonim válasza:

A hüvelyed körül szerintem azért jönnek ki, mert a szőr növésének ellentétesen borotválod le. Persze én is tudom, hogy így az eredmény (ideig-óráig) jobb, de mit sem ér, ha közben piros és pattanásos az egész. A borotválkozásnál azt ajánlanám, hogy úgy borotváld, ahogy a szőrszálak állnak, igaz így nem fogod tudni tőből levágni őket, de pont azért gyullad be, mert ha tőből levágod, akkor ahogy újra kezd nőni valahogy beleakad a bőrödbe és ezért. Aztán még vannak olyan trükkök, hogy előtte meleg vízben áztasd kicsit a bőröd, utána pedig tegyél rá valami szert, pl. valami drágább borotválkozás utáni arcszeszt, ami direkt érzékeny bőrre van.

A fenekeddel szerintem meg fordulj orvoshoz, jobb ötletem nincs...

2015. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm !!!

egyébként area gondoltam még hogy" melege "van a fenekemnek , esetleg betéttől vagy nem tudom

2015. febr. 16. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!