Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam kezelhetetlen, mit...

A hajam kezelhetetlen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.Vállon alul érő világosbarna hajam van.Hullámos,szal épp nem is göndör,de nem is sima.Nem áll sehogyse,a fodrász mikor megcsinálta fazonra,másnap megint csak lógott.Vasalás tart nála 1 óráig max aztán megint behullámosodik.Mindig úgy nézek ki mint aki kócos.Haználok balszamot,jó sampont,próbáltam már sok beszárítási módot,de egyik se tartott 1-2 óránál tovább.Mit lehetne kezdeni egy ilyen hajjal?
2010. febr. 12. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:

próbálj ki egy hajhabot vagy egyéb más rögzítő szert :)

am nekem is ilyen a hajam. mikor begöndörítem max 4-5 óráig marad úgy :S hiába fixálom. ooolyan irigy vagyok azokra az osztálytársaimra, akiknek kb 4-5 napig is megmaradnak göndörnek.

mondjuk hajhabra nem a legjob valasni az igaz...de a végén belakkozhatod (egy gyengébb fajtával nem kell betonkeményre fújjni)

ha nem is nagyon tudtam segíteni, legalább megtudtad h nem vagy egyedül :)

2010. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!