Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a striáimmal?

Mit tehetnék a striáimmal?

Figyelt kérdés
Még csak 14 éves vagyok és elég gyorsan nőtt meg a mellem rövid idő alatt,aztán elkezdtek feltűnni a striák a cicijeimen,és egyelőre nem is akar a sok vöröses csík halványulni.Nem akarok lézerkezelést és ilyesmiket de így annyira érzem magam vonzónak mint amilyen egy zsák krumpli lehet! Kérlek segítsetek

2015. febr. 22. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A striak azok mar orokke ott maradnak. En azt olvastam, ha sok vizet iszol, nem lesz tobb striad, vagy esetleg, a nogyogyasztol lehet kerni kremet, ami halvanyithatna, de egyik ismerosom azt mondta, hogy neki az se hasznalt semmit.
2015. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A striák életed végéig megmaradnak, nem lehet őket sehogy sem eltűntetni. Idővel (alsóhangon 1,5-2 év) ki fognak halványodni, úgy, mint bármelyik heg, de eltűnni sosem fognak. A krémek sem tüntetik el.
2015. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Szia stria ellen nagyon nem tudsz mit csinálni.

Ha megmutatod a striát akkor tudok róla valamit mondani esetleg megnyugtatni.

F/18

2015. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a mellre gondoltam hanem a striákra, gondolom a mell alatt vannak, vagy oldalt.

Biztos nem olyan vészes, szerintem az emberek 2/3-nak van striája.

2015. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"annyira érzem magam vonzónak mint amilyen egy zsák krumpli lehet"

Ezen ne aggódj. Tudod, a fiúk a krumplit is..., csak el ne guruljon.

2015. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!