Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy a fenebe lehetseges,...

Hogy a fenebe lehetseges, hogy valakinek ennyire szep a haja es ilyen gyorsan no?

Figyelt kérdés
Van egy osztalytarsam, annyi haja van, hogy nem hiszem el. Tesi utan csak ugy tud megfesulkodni, hogy ketteszedi a hajat. Ha ketteszedi, a haja egyik fele tobb mint nekem az egesz. Raadasul hihetetlenul fenyes, selymes, es a feneke fole er. Kerdezgettem, hogy csinalja, mondta, hgy alapbol sok haja volt mindig is, de zselatinos hajpakolast sokot csinalni(ezert kb. mindenki hulyenek nezte, de az anyja Indiaban lakott evekig es ott ez tok normalis hajapolo, a zselatin, amit a sutikrembe is teszel), meg kokuszolajat hasznal. Azt is probaltam, de nekem olyan fura nehez lesz utana, neki meg iszonyat szep, friss. Lehet nem mosom ki eleg alaposan? :/ Mindent csinalok, amit o. Vettem olyan hajkefet is mint az ove, azt a disznoszoroset, selyem parnahuzatot, vitaminokat is szedek, de egyszeruen sprőd, csúnya. Lehet a festes miatt? Mert o nem festi. Es valami hihetetlen gyorsan no neki. Szeptemberben mikor elkezdodott a suli, vagy 15 centivel tuti rovidebb volt neki. Kozre jatszat az, hogy odafigyel az etkezesre?
2015. febr. 23. 11:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%

Évek óta festem, magamnak, minden színűre. Most épp szőke. Pont tegnap akadtam ki, hogy elegem van, hogy ennyi hajam van, mert fél óra, mire megszárítom, pedig előtte kifésülöm, és hiperszuper hajszárítóm van.


Csak normálisan ápolom, ilyen otthon készíthető katyvaszokat nem használok, nem eszem egészségesen. És emellett még rohadt gyorsan is nő. (A körmöm is.)

Egyik barátnőm nyolc hónapig nem látott, azt hitte, műhajat raktam fel, egy új ismerősöm meg azt hitte, eredeti szőke vagyok, mert a festett mindig sprőd.


Nagyobb százalékban genetika. A húgomon is kiakadt a fodrásza, tavaly májusban nyírta fel oldalt a haját 1 mm-esre, most meg már majdnem bobja van. Neki is nagyon sok haja van.

2015. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös és 7-es vagyok. Kérdező, kérlek add meg legalább a keresztnevedet, hogy legyen mit hálaimába foglalnom! Már látszik a hatás... és imádom! 😃
2015. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!