Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki próbálta hajnövesztésre...

Aki próbálta hajnövesztésre és hajdúsításra a ricinus olajat annak bevált?

Figyelt kérdés

Ha igen, el tudjátok mondani, hogyan készítettétek el a hajpakolást?

Köszönöm :)



2015. febr. 25. 15:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Hiaba szeretned, hogy mukodjon, nem mukodik. A hajhagymaid szamat ('dusitas') semmilyen modon nem tudod megnovelni, szintugy a hajad novekedesi sebesseget. Ha megfeleloen es kiegyensulyozottan taplalkozol, a hajad novekedesi uteme a genjeid altal meghatarozott tempora all be. Gyorsitani nem tudod semmilyen vajakolassal, kencezessel, akarmivel.
2015. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%
nekem hasznal mert elhiszem :) szerencsere nem vagyok foldhoz ragadt gondolkodasu...3 eknyit felmelegitek microba aztan ugy kenem fel ecsettel mint a hajfesteket, majd becsomagolom folpakba es sapkat huzok ra, vagy benne alszom, min 5 orat legyen fenn. Emellet keves folyadekot iszok, keves zoldseg gyumolcsot eszek es keveset mozgok :D most nem hasznalom a ricinust es nem is no, fogok is venni. Az a lenyeg el e hiszed, ha nem akkor mas sem fog. Hasznalhatsz barmit csak hidd el hogy no :)
2015. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is hasznal :) kb ugy csinálom ahogy irta 2.
2015. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. febr. 25. 17:23
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Durva hajhullást okozott 2 használat után, csomókban maradt a hajam a kezemben, csak orvos segített, aki elmondta hogy sose szabad olajat, olaj tartalmú hajápolókat sem a fejbőrre kenni, mert káros. A ricinusnak pedig semmiféle hatása nincs a hajnövekedésre.
2015. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Fél évig használtam, de semmivel sem nőtt tőle gyorsabban, viszont rendesen hullott tőle.
2015. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a figyelmeztetéseket. Akkor azt hiszem még egyszer meggondolom. Ha még vannak tapasztalatok megköszönöm, ha megosztjátok velem. :)
2015. febr. 26. 18:20
 8/19 anonim ***** válasza:
amúgy Indiában a nők olíva olajat kennek a hajukra amitől szép fényes és egészséges lesz...elég idióta orvosod lehet aki ilyet mondott :'D a ricinus nekem is használt :)
2015. febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2015. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én is ez alapján használom amit a 9-es linkelt, de a pakolásba a mézet nem teszem bele, csak az olajat, szép selymes puha lesz tőle a hajam :) csak sokszor kell kiöblíteni.
2015. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!