Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a sok pattanás ellen?

Szabinka2323 kérdése:

Mit tegyek a sok pattanás ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az arcomon, a nyakamon és hátamon nagyon sok pattanás van. Ez a probléma 14 éves korom óta üldöz. Most 24 vagyok. Voltam bőrgyógyásznál, kozmetikusnál, kipróbáltam minden csodaszert, krémet, szappant. Próbáltam kiűzni az étrendből a zsíros és egészségtelen ételeket. Van esetleg valaki aki hasonló cipőben jár/járt? Ez már mindig így marad? :(
2015. febr. 28. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
9-26 éves koromig volt ugyanez, mire kaptam egy gyógyszert ami 5 hónap alatt minden pattanást eltüntetett végleg... bőrgyógyász írja fel.
2015. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is így vagyok, 14 éves korom óta pattanásos vagyok. Most 27 vagyok és még mindig vannak pattijaim noha nem annyi mint volt. Én is kipróbáltam mindent amit lehetett, végül elmentem kozmetikushoz aki gyógyszert és krémet írt fel,ami segített a helyzeten, de teljesen nem tűntek el így sem, de sokkal jobb, mint volt. Szerintem sajna már így marad, kordában lehet tartani, de teljesen nem fog eltűnni.
2015. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szepsegreceptek.hu pattanásos bőrről szóló cikkeit ajánlom mindenkinek. nekem ez jött be:

napi 2x arctisztítás, hidratáló, akneroxid krém pattanásokra, ha van. 2%-os bha hámlasztó heti 2-3-szor, 8%-os aha hámlasztó heti 1-2-szer. c vitaminos szérum heti 1-2-szer. azóta szupi a bőröm, de a mensi előtti pattanások még így is kijönnek. : (

2015. márc. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, tesztelni fogom :)
2015. márc. 1. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!