Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Légyszi segítseteek, hogy mit...

Légyszi segítseteek, hogy mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Göndör vállnál kicsit hosszabb hajam van, és amikor megmosom, belegöngyölöm törölközőbe a hajam és hagyom kb 5 percig, utána megszárítom (bele hajolok a kádba és lelógatom a hajam úgy szárítom, és mindig ilyen nagy "boglya" lesz a hajam szörnyű... mit tudok ajánlani mit csinálok rosszul ? :/ (krémeket nem használok)
2010. febr. 14. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
azért mert a hajszárító statikus elektromossággal tölt fel :D nekem is ilyen szokott lenni :D
2010. febr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oké köszi. és van err vmi megoldáás? :S nem szeretném h ilyen nagyon göndör legyen :S
2010. febr. 14. 09:27
 3/9 anonim ***** válasza:
drogériában nagyon sok féle hajápoló direkt hullámos, göndör hajra. ezek antisztatikussá teszik a hajad, a tincsek loknikba rendeződnek, és kevésbé töredeznek a hajszálak. szinte minden márkából van ilyen!
2010. febr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk nem lógatnád a hajad, nem lenne boglya.
2010. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem specko ugyanez a problémám egy az egyben.


"ezek antisztatikussá teszik a hajad, a tincsek loknikba rendeződnek, és kevésbé töredeznek a hajszálak."


nagyon felkeltetted az érdeklődésem drágám... pontosan mire gondolsz? név szerint? melyik hajápoló? balzsam vagy mi a szösz?

2010. febr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Drágám? Ilyen nexusban lennénk?


Matrix Opti.Wave

L'ORÉAL Paris StudioLine Curl Power

Bain Oleo Curl

Oleo Curl Creme de Huilé


Olcsóbb:

Fructis Hajerősítő Sampon+ balzsam

Fructis hidratáló, kondicionáló pakolás göndör hajra

Pantene Waves & Curls Ne-mosd-ki-balzsam

Wella Lifetex Curl intenzív maszk hullámos, göndör hajra

Sunsilk lokniszelíditő


Hányat írjak még... "Drágám?"

2010. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

^^Szerintem ez a válasz hasznos.


köszi. ennyi asszem elég lesz. megyek a dm-be és utánaérdeklődöm. ....majd holnap. puszi.

2010. febr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A jobbakat inkább fodrászkellékesben keresd sztem... ^^
2010. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2010. febr. 14. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!