Parfüm használata?

Figyelt kérdés
Kaptam egy jó drága parfümöt, viszont nem tudom használni, mert eddig még nem igazán csináltam hasonlót. Férfiak, ti megosztanátok velem, hogy hova szoktátok fújni? Csajok ti hogy szeretitek? Előre is köszi :)

2015. márc. 6. 23:56
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Esetleg csuklóra. :DDDDDDDD
2015. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem marja le, de tudom, mikor megy a szomszéd srác bulizni, pedig kettővel feljebb lakik, de olyan pacsuli szag jön le hozzám is, hogy az kész.


Gondolj bele, hajamra fújom, az szellőzik, nem ragad meg az illat. Befújod a nyakad, a füled, meg mittomén milyen hülyeségeket mondanak, kigombolod a kabátodat, és körülötted mindenki bekönnyezik az illattól.

2015. márc. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

bocsi nyilván csuklóra értettem, csiklóra érdekes lenne :D


amúgy meg, te utolsó hozzászóló, akkor szerinted hajra kell csak fújni? mert az nem derült ki a kérdésedből.. Viszont én zselézem a hajamat elér durwán, úgyhogy nem tudom a kettő hogy férne meg egymással, mert annak is van egy kis szaga.

2015. márc. 9. 00:46
 14/16 A kérdező kommentje:
de írjatok már nemet kort a k-rva életbemár, mert teljesen más, hogy egy nő vagy egy férfi hova fújja. Ahogy írtam, nők szokták a szép hosszú lengedező hajukba, meg a csuklójukra, fülbe vagy még a f-szom tudja hogy hova.. férfiak szerintem meg csak schimán nyakra, de javíccsatok ki ha tévedek...
2015. márc. 9. 00:49
 15/16 A kérdező kommentje:
egy srác most mondta nekem telefonon, hogy két oldalról fújja be a nyakát, körülbelül 10 centiméterre a bőrtől, és tükörben. vajon igazat mondott? :O
2015. márc. 9. 00:51
 16/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok a te embered :D 19 éves és hím egyed vagyok, én a fülem mögött lévő hajamra fújom (hajon jobban megmarad szerintem) + az adott pulóverre/pólóra a mellkasom tájékán nem szokott erős lenni, viszont nem az, h 5méterről lehet érezni, ha ott vagyok, az nem lenne túl jó! :D
2015. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!