Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Árban köbö mennyibe fájhat 65...

Árban köbö mennyibe fájhat 65 db raszta (dreadlock) tincs (min 15-20 cm vagy akörül)?

Figyelt kérdés

tudom, ez nagyon eladófüggő, de saccper mennyibe kerülhet? 10e fölött gondolom tuti de 20e fölött?


elég erősen agyalok a hosszabbításon (pls ne jöjjenek olyan válaszok, hogy az "csalás" meg ilyenek :D tisztában vagyok vele, de ez nem tántorít el semmitől - maximum az ára :D)



#hajhosszabbítás #raszta #dreadlock #rasztahajhosszabbítás
2015. márc. 10. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

20 ezer? ne vicceljél már...

Ha szépet, rendben tartottat akarsz, inkább 40, vagy afölött..:D

LEgalábbis, mikor az exem eladta a kb háta közepéig érő rasztáit, ő 100e fölött adta el. Mondjuk, neki gyönyörűen rendben is volt tartva.

De 20 ezerért vagy nem találsz, vagy nagyon csúnyát, ápolatlant.

2015. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

fú köszi, látod, ezért kérdeztem, mert fingom sincs a tarifákról:D


huha, lehet inkább a türelmemre bizom magam. bár jómagam helyretudnék pofozni valamennyire egy rosszabb állapotú dreadlockot, de azért mégiscsak könnyebb lenne valami szebb csáp csokorral... babilon eszköze a pénz mindig kifog rajtam :D


köszi a választ! :)

2015. márc. 10. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szintetikus hajból tettem hozzá pótlást:D Vettem szintetikus hajat nagyon olcsón, berasztáztam, hozzáhorgoltam, és íme, derékig érő rasztáim vannak :D Mert alapból csak kb hátközépig ér.
2015. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó, irok neked PÜ-t, ha nem gáz! :))
2015. márc. 10. 20:30
 5/5 anonim válasza:
29%

Teljesen igazad van Idren!

Fuck babilon! (Step outta babilon!) <3

Jah Bless! :D

2015. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!