Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dermofil pasztát mire használt...

Dermofil pasztát mire használtátok, vélemény?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,régebben nagyon küzdöttem a pattanásokkal. Ezek mára már megszűntek,de azért néha előjön egypár. Most már inkább a piros foltokkal van gondom meg azzal a pár pattanással. Erre jó a dermofil paszta? Eddig egyszer kentem be vele az egész arcom,különösebb bajom nem volt vele,talán kicsit szárította az arcom,de utána bekentem hidratálóval.

Nektek bevált?

Előre is köszönöm.



2015. márc. 21. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem semmit nem segített... szárított, de a gyulladást fokozta, a kámforossága iszonyatosan irritálta a bőrömet-szememet, és a lemosás után is napokig éreztem a bőrömöt azt a kénes szagot... : D utáltam.

piros foltokra nekem tökéletesen bevált az AHA hámlasztás. paula's choice márkát használok, szerintem ez a legjobb. gyorsan eltünteti a piros hegeket, főleg a frisseket. én 8%-osat kenek.

pattanásokra pedig a BHA hámlasztás is jó. : ) vagy helyileg az akneroxid krém. ezekhez kell fényvédő krém nappalra, ez nagyon fontos.

2015. márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!