Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek olyan haja van, ami...

Akiknek olyan haja van, ami nagyon gyorsan kirúgja magát! Ti mit csináltok az ilyen típusú hajjal?

Figyelt kérdés

Sziasztok. :)

Elég béna típusú a hajam, bármit csinálok vele, nem marad meg. Sokáig összefogva vagy befonva hordtam, itthonra talán kiengedve. Szóval szépen meg is untam az összefogdosást, szinte már utálom... Ha kiengedem, akkor csak úgy van, alig van formája. Ha begöndörítem, 10 percet nem bír ki, mivel hosszú (lapocka alá ér nagyjából), és lehúzza a súlya, meg amúgy is erős, vagy nem is tudom, szóval nem bírja az ilyesmiket.

Akinek ilyen van, az mit kezd vele? :) Akarok belőle amúgy is vagy 10 centit vágatni, onnantól meg rétegeket szeretnék bele. Szerintetek így megmaradna valamilyen formája, normálisan beszárítva? Vagy mit tudnék vele csinálni, hogy megálljon úgy, ahogy akarom? Kopogósra lakkozni meg nem szeretem...


2015. márc. 26. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit...csak ugy van es kesz :);)
2015. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Leggyakrabban kiengedem - az nekem jobban áll - vagy összefogom, vagy konty.

A göndör sehogy nem marad meg benne.

Ha rövidebb lesz a hajad, lehet, hogy jobban benne marad, de lehet, hogy úgy sem. Viszont a fokozatok adnak neki egy kis formát.

2015. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, küldtem a zöld pacsikat. :D Akkor a fokozatokban még reménykedem...
2015. márc. 26. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a hajam. Tök egyenes, semmi nem marad benne. Pedig nagyon tetszik a hullámos haj. Egyszer be is daueroltattam, az megmaradt benne.

Volt amikor olyanra vágattam a hajamat, amit be kellett volna szárítani, mert csak úgy állt volna normálisan. Aztán rájöttem, hogy az én hajammal ilyet nem lehet. Azóta csak olyanra vágatom, ami magától való száradás után is áll valahogy. Így nincs vele gondom.

Abba meg bele kell törődnöd, hogy beszárítással nem fog megmaradni a hajad. Inkább próbálkozz fonással, vagy hajgumival valami frizurát. Csatold el jobbra-balra :)

És a szép kiengedett egyenes haj nagyon szép tud lenni. Nekem legalábbis sokszor dicsérték...

2015. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár már nem mostani kérdés, de hátha megnézed... :))

Az én hajam is ilyen. Hiába vasaltam vagy göndörítettem 10-15 perc múlva meg sem látszott.

Szeretem behullámosítani, de nem maradt úgy soha.


Nekem egyébként fenék-középig érő hajam van. Mostanában hajformázás előtt hővédőt utána hajlakkot használok. Nagyon sok lakkot kipróbáltam, mire meglett az ami be is vált nekem. Ez pedig: Taft power & fullness (a legerősebb, 5-ös). Kellemes csalódás volt! :)

2015. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!