Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti tesztek alapozót az arcotok...

Ti tesztek alapozót az arcotokra, ha kis sebes pattanások vannak rajta?

Figyelt kérdés

tele lettem apró pattanásokra, amit mondjuk már meg van a megoldás, amivel elmúlik, már száradnak le, és sebes a tetejük.

Elég csúnya, de látszik hogy gyógyulgatnak már.

Ilyenkor ti le alapozózzátok az arcotokat? Szerintetek nem csúnyább ha a kis sebbe belerakódik az alapozó?!

Szerintem sokkal feltűnőbb.



2015. márc. 27. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
én alapból nem szoktam alapozót használni csak ha megyünk bulizni. tönkreteszi a bőrt az állandó alapozás főleg ha nem olyan "jó" minőségű. pattanásra se nagyon kenném, akkor max vegyél bb krémet (alapozó) az jobb rá.. vagy korrektor
2015. márc. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Korrektort szoktam, ha fontos helyre megyek és van valami bőrhibám (randi vagy állásinterjú).
2015. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én néha szoktam bekenni az arcom alapozóval, amikor bulira megyek vagy alkalmikra. De ide helybe nem szoktam magam agyonra sminkelni, én korrektort szoktam használni.
2015. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Soha nem alapozózom az arcom, ha kijön egy-egy pattanás, akkor korrektort teszek rá.
2015. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, mert ahogy írtad is, jobban látszik tőle csak. Meg gondolom nem is tesz jót a sebeknek ha belemegy az alapozó...
2015. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én szoktam alapozózni, vagy korrektorozni. közelről látszik csak, messziről nem, szerintem már ez is valami. az se szebb, ha ott vöröslik egy hatalmas seb...

amúgy egy jó minőségű, nem alkoholos smink nem teszi tönkre a bőrt... ha még hidratáló összetevők is vannak benne, vagy uv szűrő, még jót is tesz.

2015. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha ragyás vagy, nem alapozózni se akkor amikor kijön, se máskor. csak több lesz, mivel eltömíti a pórusokat. dermofil pasztát vegyél, marha jó cucc, csak csíp nagyon, de ki lehet bírni. elég ocsmány, ha belerakódik a trutyika. én is ragyásodásra hajlamos vagyok, le is szoktam a malterről :D
2015. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

mindenki véleményére kiváncsi voltam. én se alapozózom magam mindig, főleg h most itthon vagyok minden nap, nem is szeretem a vakolatot magamon. csak kiváncsi voltam, más hogy csinálja. Ha leugrok a boltba arra a 20 percre nem festem azért ki magam.

kedves utolsó!: Én teafa olajat, és teafaolaj szappant használok, nekem ez bejött, csak minden nap ezzel a szappannal kell arcot mosni és nagyon szépen leszárítja a pattikat!

Csak most egy - két hétig hanyagoltam, és elő is jöttek szépen ezek a kis csúnya pattik.

2015. márc. 30. 11:49
 9/10 anonim ***** válasza:
kedves 7-es, a jó összetevőkkel rendelkező smink nem tömíti el a pórusokat. tudni kell, mi az, amit kerülni kell minden kozmetikumban, és úgy választani belőlük. talán neked a dermofil paszta hatott, de nekem konkrétan sz_rt se ért. és egyébként is vannak benne olyan irritáló anyagok (pl mentol), amit nem lenne szabad a bőrre kenni, főleg nem a gyulladt pattanásokra.
2015. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

a 6. es az utolso valaszolonak dok teljes mertekben igazat..ha megfelelo osszetevok vannak benne akkor egyeltalan nem art az alapozo..olvass csak utanna..ez eg, hulyeseg hogy az alapozotol pattanasosabb leszel...persze vannak olyanok amik tenyleg eltomitik a porusokat es bla bla bla...de utanna kell nezni hogy milyetveszel meg kell gyozodni rola hogy jo legyen..akar kerdezz korbe ajanlom a kremmania nevu oldalt ott leirnak szinte minden alapozonak az osszetevoit es vannak velemenyek is roluk navyon jo...ha szeretnel alapozot bongessz utanna.

ha veszel egy jobb alapozot akkor nem kell egesznap rajtad legyen akar haza mesz es egybol le is moshatod ugyebar de szeribtem inkabb minthogy latszodjanak a pattanasok stb:))

2015. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!