Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Tönkrement hajamat...

Segítség! Tönkrement hajamat hogy tudom helyretenni? (KÉP, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Októberben ombrésra festettem a hajamat, minek következtében egy 3 hónap múlva teljesen elvesztette az eredeti hosszát és dússágát. Mindenféle hajerősítő kencéket, samponokat kipróbáltam, glisskur-tól kezdve a garnier goodbye damage-ig bezárólag, de úgy látom semmi sem javít rajta, és egyre jobban törik le a hajam, meg ritkul! :( Már alig van hajam, és a végétől felfelé vagy 10 centiig totálisan el van vékonyodva, törve.

A képen látható, hogy gyönyörű hosszú, egészséges hajam volt, mára meg alig van néhány meggyötört hajszálam.

[link]


Tanácsokat kérnék, kinek mi segített ilyenkor? A levágatás fel sem merülhet, nem áll jól a rövidebb haj.

Köszönök minden választ!



2015. márc. 29. 15:51
1 2
 1/11 cukikutyus ***** válasza:
47%
Szia ! lehet,hogy furcsának tűnhet,de a drága hajápoló készítmények nekem sosem váltak be. Az én hajam is gyötörve van,többször volt szőkítve,melírozva,élénk vörösre festve,majd sötétbarnára...stb,és az olcsó kategóriás Kallos hajpakolások mindig helyretették. Én a banánosat és a cherryset tudnám javasolni,mert ezekből se mindegyik jó,de ez a kétféle biztosan,legalábbis nekem.Az én hajam vékony szálú.Én sem szívesen vágatok hajat,mert a fodrászok folyton elcseszik,ígyhát ezekkel a pakolásokkal szoktam regenerálni,nekem bevált !Ha gondolod,próbáld ki.
2015. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, pedig kénytelen leszel levágatni, mert a tönkrement hajat az égvilágon SEMMI nem hozza rendbe. A hajnak nincs keringése, mint mondjuk a bőrnek, hogy tudja magát regenerálni, a haj egy halott rész, olyan, mint a köröm.

Nem kell 5 centisre vágani, de attól mindenképp meg kell szabadulnod, ami széttört, mert a töredezés okozza a hajhullást is.

A kencék semmit nem érnek, nem regenerálják a hajat, csupán befedik, nem véletlenül mondják a reklámokban, hogy "A haj egyből egészségesnek LÁTSZIK" Lehet, hogy annak LÁTSZIK, de nem az, és ha csak befeded mindenféle vacakkal.

Nem létezik olyan cucc, ami meggyógyítja a beteg hajat. Vagyis de, az olló.

2015. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 cukikutyus ***** válasza:
Úgy tűnik azóta mégiscsak levágatta,mert nem jelentkezett a válaszokért...
2015. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy nem reagáltam, nem figyeltem az oldalt, most kaptam egy e-mailt hogy válaszom jött. A kallos hajpakolást szívesen kipróbálnám, a banános jól hangzik. De kérdés, hogy hol tudok venni? Mivelhogy voltam a one euroban, de ott csak a zöld fajtája van.. :/
2015. ápr. 3. 11:56
 5/11 cukikutyus ***** válasza:
Nem tudom melyik településen laksz,de pl.Szigetszentmiklóson az Auchanban van Kallos szaküzlet,ott mindenféle pakolás megtalálható.Szerintem az ország több pontján vannak ilyen üzletek,vagy ahol még esetleg kapható,az bármilyen maszek illatszerbolt,vagy fodrászkellékes üzletek :-) Az One Euro market nem nagyon szokott árulni ilyesmit . Ha sikerül beszerezned,és kipróbáltad,akkor kíváncsi lennék a véleményedre ! Sok sikert hozzá :-)
2015. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tegnap bejutottam egy fodrászcikkes boltba Szegeden, sikerült megkaparintanom a banánosat. :) Pár nap múlva ha hajat mosok megírom a fejleményeket, bár nem tudom egy alkalom után olyan látványos változás lesz-e. Köszi a segítséget!
2015. ápr. 8. 12:58
 7/11 cukikutyus ***** válasza:
Szívesen,és kíváncsi leszek tapasztalataidra. Remélem beválik ! Én most változatosság kedvéért a cseresznyéset használom,de az ugyanolyan jó! Érdemes kb.10 percig rajtahagyni a hajadon a pakolást,ha van rá időd,akkor tud igazán hatni.Sok sikert :-)
2015. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia! Eddig kétszer használtam, úgy gondoltam így többet tudok mondani mint egyből az első alkalom után. Hát véleményem szerint inkább csak ideiglenesen javítja a hajamat, de akkor tényleg sokat dob rajta. Aztán eltelik 2-3 nap és újra megjelenik a szálkás hatás a hajam végén. :/ Egyszer majd csak helyrejön, én már ebben reménykedem. :D
2015. ápr. 22. 20:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem fog helyrejönni, ha a tönkrement részt nem vágatod le.

Azt csak bebeszélik az embereknek, hogy "kendd rá ezt és máris csodás és egészséges lesz a hajad", mert ilyen NEM LÉTEZIK!

2015. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 cukikutyus ***** válasza:
47%
Az a helyzet,hogy végleges megoldás tényleg nem létezik,de átmenetileg jobbá teszik a hajat a pakolások. Mindenesetre szerintem az általam javasolt fajták jóval olcsóbbak,mint a híres Garnier,vagy L'oreal,és "tűzoltásnak " megteszi,de tudom,hogy a végletekig nem tudjuk halogatni a vágatást...most nemrég én is vágattam,kénytelen voltam. A hajam állapota szebb lett,a frizurám szarabb :p tehát most van más,ami miatt lehet bosszankodni...
2015. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!