Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nagyon csúnya...

Szerintetek nagyon csúnya töredezett a hajam? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Mennyit vágassak belőle ( ha kell), hogy helyre jöjjön?


2015. márc. 29. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább borzasztóan ki van száradva! De én egy 5 centit minimum vágnék frissítésképp.
2015. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kép alapján elég sprödnek tünik , 5-7 centitöl mindenképp megválnék frissités gyanánt aztán jöhet az alapos ápolás, hidratálás ha nem szeretnéd újra ilyen állapotban találni :)
2015. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szárazak a hajvégeid.

Néhány centit mindenképpen vágass- min. 3- majd argán olajjal ápold.

2015. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt a fodrásztól is megkérdezhetnéd.
2015. márc. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Utolsó: Nem járok fodrászhoz, csak évente egyszer, és most se akartam hiába elmenni. De a válaszok alapján meglesz.! :D

2015. márc. 30. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez rettenetesen száraz és töredezett... gondolom vasalod, attól szokott ilyen csúnya lenni. A fodrász majd tudja mennyit kell vágni, ha megmondod hogy a töredezett részeket vágja le, szerintem kb 6-7 cm. És nem ártana beszerezned argán olajat. Legjobb hajápoló olaj.
2015. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már 2 hónapja abbahagytam a vasalást és argános hajápoló olajjal szoktam kenni hajmosás után! :)
2015. márc. 30. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!