Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hozhatom rendbe a hajam,...

Hogy hozhatom rendbe a hajam, amit a fodrász elrontott?

Figyelt kérdés
Ma reggel voltam fodrásznál sajnos. Vörös volt a hajam, legutolsó festésnèl már inkább barnás. Volt már egy kb 2-3 centis lenövésem, ki is volt kopva. Régebben szőke voltam, akkor a feketéből lettem az. Bejelentkeztem fodrászhoz, gondolván ért a dolgához, nem mertem itthon elkezdeni leszivatni (alapjáraton bizalmatlan vagyok a fodrászok terén, 13 éve csúnyán elrontotta egy a vágást). Na ez tévedés volt.... úgy nézek ki most, mint egy elfuserált foltos hiéna :'( hétvégén keresztelőre vagyunk hivatalosak, nem mehetek el ìgy majd 30 éves fejjel. Hogy szedhetném ki a vörös foltokat itthon? fodrász kilőve ezek után, még egyszer nem adok 8 ezret ki egy hányinger munkáért...

2015. ápr. 7. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem is értem, hogy valakinek hogy nincsen 1 fix, bevált fodrásza, akihez rendszeresen jár és akiben megbízik...


Én nem kísérletezgetnék otthon vele, inkább felkeresnék egy normális fodrászt. Esetleg próbálj ki valami tartós színezőt (pl loreal casting creme gloss).

2015. ápr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát így nekem nem egyértelmű, hogy mégis mi a baj...de ha vennél színező sampont és azt rátennéd,nem lenne jó? am meg, miért jöttél el a fodrásztól olyen hajjal?
2015. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ritkán megyek fodrászhoz. Most voltam nála először, a régi elköltözött. SoKan ajánlották, ezért mentem hozzá. Eljönni meg azért jöttem el, mert épp elèg volt ennyi. Nem akartam, hogy ennél is rosszabb legyen.
2015. ápr. 7. 11:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves második! Az a baj, hogy szép szőke lenne a hajam, de egy-egy folt vörös maradt. Ezzel nem tudok mit kezdeni.
2015. ápr. 7. 11:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem cseszte el, szimplán a vöröstől nem lehet egy alkalommal megszabadulni. Legközelebb már jó lesz.
2015. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te biztosan nem tudod megcsinálni, ha a fodrásznak nem sikerült. A foltos részt még ki kell világosítani, hogy egységes legyen. Ezt nem árt, ha fodrász csinálja, különben még rosszabbul sülhet el a dolog, mint ahogy most van.

az igaz, hogy vannak (hogy finoman fogalmazzak) szerényebb tudással rendelkező fodrászok is, de ez nem azt jelenti, hogy minden fodrász szerencsétlen. Meg kell találni azt, aki ért is a szakmájához. Van ilyen is szerencsére!

2015. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!